Naša cesta

Naša história na Slovensku sa začala písať pred 30 rokmi. Mali sme víziu byť nezávislým a spoľahlivým sprievodcom v oceáne finančných a podnikateľských možností. Dnes sme hrdí na to, ako sme sa vypracovali na jednoznačného lídra so silným vplyvom na trhu finančného sprostredkovania. Naša cesta bola plná výziev a úspechov a sme nadšení, že sa o ňu môžeme podeliť s vami.

História spoločnosti

Naše hodnoty

Náš úspech spočíva v našich hodnotách, ktoré tvoria základ našej kultúry a práce. Spolupráca, férovosť, inšpirácia, hrdosť a akčnosť sú základnými piliermi našej spoločnosti. Sme presvedčení, že tieto hodnoty nás vedú správnym smerom a robia z OVB miesto, kde sa plnia sny a dosahujú ciele.

Významné míľniky

Naša história, to sú najvýznamnejšie míľniky a úspechy, ktoré nás sprevádzali počas uplynulých 30 rokov. Sme vďační za každý krok vpred a za každú príležitosť s vami spolupracovať.

Spoločne do budúcnosti

Naša cesta sa tu nekončí. Stanovujeme si ambiciózny cieľ: v roku 2027 chceme byť jednoznačným lídrom s najväčším rastom a vplyvom na trhu finančného sprostredkovania. Chceme vylepšiť váš pohľad na financie a podnikanie. Sme odhodlaní poskytovať vám ešte lepšie nástroje na dosiahnutie vašich cieľov.

Naše príbehy úspechu a spolupráce

Naša minulosť i súčasnosť je plná príbehov. Príbehov o vás, našich klientoch, ktorých dôveru si nesmierne vážime. Príbehov o našich partneroch, ktorí s nami spolupracovali na ceste za finančným rastom. Príbehov našich spolupracovníkov, ktorých kariérna cesta pod hlavičkou OVB je spojená s výrazným úspechom. Spoločne oslavujeme 30 rokov skúseností, príležitostí a dôvery.

Oslavujte s nami

Ste súčasťou našej histórie a budúcnosti. Vždy sme tu pre vás, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše ciele a splniť vaše sny. Ďakujeme vám za dôveru a tešíme sa na spoločnú budúcnosť plnú príležitostí. Tešíme sa, že naši spolupracovníci a predstavitelia našich partnerov oslávia toto významné výročie spoločne na neverejnom podujatí.

Úspešný príbeh OVB sa na slovenskom trhu začal písať v roku 1993. Vďaka mimoriadnym ľuďom, nasadeniu a vytrvalosti sa OVB Allfinanz Slovensko stalo okamžite lídrom na trhu. A tak je to už 30 rokov. Výnimočné výsledky dosahujeme v kvalitnom konkurenčnom trhovom prostredí každý rok, a to nielen na Slovensku. Naším prístupom sme dosiahli, že patríme aj medzinárodne medzi najlepšie spoločnosti v rámci OVB Holdingu.

1 200 000

viac ako 1 200 000 klientov

3 600

viac ako 3.600 finančných sprostredkovateľov

16

pôsobí v 16 krajinách Európy

30

viac ako 30 produktových partnerov

Kontaktujte nás

Ak máte spomienky, príbehy alebo otázky týkajúce sa našich 30 rokov pôsobenia na slovenskom trhu, radi by sme o nich vedeli. Kontaktujte nás a podeľte sa s nami o svoje myšlienky.