Advisor image OVB

Ján Bottyán — Komárno

okresný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Keď dokážete jasne položiť otázku, máte za sebou dve tretiny cesty k odpovedi.

Pre kvalitné finančné sprostredkovanie je dôležité, aby ste pochopili každý krok. Podrobne vám vysvetlím, prečo vám dané finančné riešenie odporúčam a do akej miery spĺňa vaše individuálne požiadavky.

Nadviazať kontakt

Dlhodobý vzťah s klientom je pre mňa dôležitý

Venujem sa pravidelnému servisovaniu klientov. Pre mňa klient nie je o jednorazovom obchode. Preferujem pravidelný a dlhodobý kontakt. Klient si stanovuje, ako často sa chce stretávať a dostávať  tak pravidelné a aktuálne informácie zo sveta financií.

Pravidelnú starostlivosť o klientov považujem za najkľúčovejšiu aktivitu ďalšie desiatky rokov.

Klienti čoraz viac oceňujú prístup a ochotu finančného sprostredkovateľa. Preto sa zaoberám aj štúdiom spotrebiteľského chovania zákazníkov, aby som im každoročne dokázal poskytnúť čo najkvalitnejšiu službu.

Poskytujeme komplexné sprostredkovanie

Analýza, finančné riešenie  a servis – to sú základné kamene našich služieb. Začíname analytickým rozhovorom, pri ktorom si vyhradíme dostatok času na to, aby sme vás spoznali: Aká je vaša finančná situácia? Máte už plány do budúcnosti? Aké sú vaše želania a ciele? Na základe toho vám ponúkneme finančné riešenie nastavené na vaše individuálne požiadavky. Aby sme vaše finančné plány mohli prispôsobovať vašim aktuálnym životným okolnostiam, pravidelne sa budeme stretávať na servisných rozhovoroch.

Chcete sa v pracovnej oblasti vydať na novú cestu? Začnite svoju kariéru u nás!

Flexibilita, sebarealizácia a plnenie úlohy so zmyslom a cieľom – to je to, čo robí prácu finančného sprostredkovateľa OVB výnimočnou.
Jedine vaše nasadenie rozhoduje o tom, kam to u nás dotiahnete. Ak už nemáte chuť na monotónny pracovný deň a namiesto toho chcete byť samostatný a zároveň chcete pracovať s kompetentnými a milými kolegami, ste u nás správne.

Advisor image OVB

Ján Bottyán

okresný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Lodná ul. 4657/2B, budova Jazzy Garden, 2.p.,č.d.7
945 O1 Komárno

Ján Bottyán

okresný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Lodná ul. 4657/2B, budova Jazzy Garden, 2.p.,č.d.7
945 O1 Komárno

Navštívte ma na adrese

Kontaktujte OVB Komárno


Navrhnite stretnutie na osobný pohovor.
 :