Marianna Haničáková

Marianna Haničáková — Kežmarok

obchodná vedúca pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

“Choďte za tým, čo milujete, pretože je v poriadku byť šťastný, bohatý a úspešný zároveň.” Michal Hrehuš

Pre kvalitné finančné sprostredkovanie je dôležité, aby ste pochopili každý krok. Podrobne vám vysvetlím, prečo vám dané finančné riešenie odporúčam a do akej miery spĺňa vaše individuálne požiadavky.

Nadviazať kontakt

Kancelária obchodnej vedúcej pre OVB

So spoločnosťou OVB Allfinanz Slovensko a. s., som mala prvú skúsenosť už v roku 2011, kedy mi môj kamarát a zároveň sprostredkovateľ uzavoril zmluvu 2. piliera. Jeho prístup, informácie a postoj ma presvedčili, že už svoje financie nikdy nebudem riešiť sama. 

Keď som začala brigádovať a privyrábať si popri vysokej škole, doslova ma vysmial, že trávim toľko času v práci a zarobím si len zopár desiatok eur mesačne naviac. Ponúkol mi spolupráci s OVB Allfinanz Slovensko a. s. a možnosť zarobiť si aj dvojnásobok toho čo na brigáde. Keďže som neverila, že sa to dá, vyskúšala som to. “Skúšam” to už ôsmy rok a našla som prácu, ktorá má z mnohých smerov veľmi napĺňa.

Denné stretávanie sa s klientami a kolegami, s ktorými mám nadštandardné priateľské vzťahy je pre mňa alfa a omega. Ako kancelária OVB v Kežmarku sa staráme o viac ako 800 klientov, čo svedčí, že téma financií bola a aj bude vždy dôležitá. 

Príležitosť rásť a vzdelávať sa ma poháňajú vpred. Lektrokou Finančnej slobody som sa stala v roku 2019 a za ten čas odohratých hier na školách som zistila, aké dôležité je nielen radiť klientom ale aj pripravovať budúcu generáciu na zodpovedný finančný život.

Vaša kontaktná osoba v OVB v Kežmarku

Marianna Haničáková
Obchodná vedúca pre OVB

Telefon: +421 903 205 144

hanicakovamarianna@ovbmail.eu
Filip Tomčák
Reprezentant OVB

Telefon: +421 940 585 582

tomcakfilip@ovbmail.eu

Poskytujeme komplexné sprostredkovanie

Analýza, finančné riešenie  a servis – to sú základné kamene našich služieb. Začíname analytickým rozhovorom, pri ktorom si vyhradíme dostatok času na to, aby sme vás spoznali: Aká je vaša finančná situácia? Máte už plány do budúcnosti? Aké sú vaše želania a ciele? Na základe toho vám ponúkneme finančné riešenie nastavené na vaše individuálne požiadavky. Aby sme vaše finančné plány mohli prispôsobovať vašim aktuálnym životným okolnostiam, pravidelne sa budeme stretávať na servisných rozhovoroch.

Chcete sa v pracovnej oblasti vydať na novú cestu? Začnite svoju kariéru u nás!

Flexibilita, sebarealizácia a plnenie úlohy so zmyslom a cieľom – to je to, čo robí prácu finančného sprostredkovateľa OVB výnimočnou.
Jedine vaše nasadenie rozhoduje o tom, kam to u nás dotiahnete. Ak už nemáte chuť na monotónny pracovný deň a namiesto toho chcete byť samostatný a zároveň chcete pracovať s kompetentnými a milými kolegami, ste u nás správne.

Recenzie klientov

Naša finančná poradkyňa, Marianna Haničáková, sa stala pre našu rodinu neoddeliteľnou súčasťou. Okrem toho, že má milé vystupovanie a je prívetivá, je vo svojej práci promptná. Všetko sa snaží vyriešiť tak rýchlo ako to ide. Ponúka podľa svojho názoru tú najlepšiu variantu, ale aj viacero alternatív, aby sme mali na výber a nevnímali len jej subjektívny pohľad. Takže sme s ňou maximálne spokojní. Sme veľmi radi, že nám naši známi poradili túto milú osôbku, ktorá je naozaj našou poradkyňou v plnom význame slova.

Slečnu Haničákovú odporúčame všetkými desiatimi. Je veľmi flexibilná čo sa týka času a miesta schôdzok, vždy nám pomohla a poradila vybrať vhodný produkt a všetko promptne vyriešila. Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na ďalšie roky v spolupráci s ňou.

Slečna Mariana Haničáková je veľmi šikovná a spoľahlivá osoba. Keď potrebujem s niečím poradiť alebo pomôcť vo finančnej oblasti, vždy sa môžem na ňu plne spoľahnúť. Rada ju odporúčam aj iným. Dúfam, že budeme dlho spolupracovať aj naďalej.

So slečnou Mariannou Haničákovou sme s manželom veľmi spokojní. Pomôže, poradí vždy keď treba. Je veľmi ochotná, informuje nás vždy o novinkách čo sa týka našich poistení a iných zmlúv.

Sme veľmi spokojní so spoluprácou s Marianou Haničákovou,  je veľmi ochotná a milá. Riešili sme s ňou úver, poistenie životné a ostatné dôležité veci. Spolupráca prebehla super. Je to jednoducho top človek.

Marianna Haničáková

Marianna Haničáková

obchodná vedúca pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Starý trh 6
060 01 Kežmarok

Marianna Haničáková

obchodná vedúca pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Starý trh 6
060 01 Kežmarok

Kontaktujte OVB Kežmarok


Navrhnite stretnutie na osobný pohovor.
 :