Naše služby

Sme nablízku vždy, keď nás potrebujete.

Život sa nedá naplánovať, preto hľadáme flexibilné riešenia.

Chceme byť partnerom, ktorý vás bude osobne sprevádzať na ceste k vašim finančným cieľom. Ponúkame vám riešenie šité na mieru k vašim potrebám. Počúvame vaše otázky, ale aj problémy a kritiku.

Najlepšie môžeme vašu situáciu a požiadavky pochopiť pri osobnom rozhovore. Vďaka nemu vám ponúkame tie najvhodnejšie varianty individuálnych riešení.

Tím OVB Allfinanz Slovensko je vám vždy k dispozícii. Na tých najlepších riešeniach pracujú naši lokálni finanční sprostredkovatelia, kolegovia z centrály, ako aj naši partneri.

Finančný sprostredkovateľ

Nájdete ho vo vašom okolí a stará sa o:

  • osobné finančné sprostredkovanie,
  • presne prispôsobené stratégie,
  • efektívne riešenia pre vaše ciele,
  • dostupnosť služieb.

Centrála spoločnosti

V Bratislave zabezpečuje:

  • manažment spoločnosti,
  • všeobecné informácie,
  • administráciu a logistiku,
  • technické riešenia.

Nájdite finančného sprostredkovateľa vo svojom okolí

Keď máte svojho finančného sprostredkovateľa blízko v okolí, môže vám byť k dispozícii rýchlo a flexibilne. Nájdite toho svojho medzi našimi 3 600 profesionálmi pomocou online vyhľadávania finančných sprostredkovateľov. Najbližšiu kontaktnú osobu vyhľadáte podľa poštového smerovacieho čísla a môžete si dohodnúť osobné stretnutie.

Radi vás privítame na stretnutí v jednej z kancelárií OVB Allfinanz Slovensko a.s..

Ak vám to viac vyhovuje, finanční sprostredkovatelia sa s vami stretnú aj u vás doma.

Stretnutie si môžete dohodnúť aj na neutrálnom mieste, kde sa cítite dobre, napríklad v kaviarni.

Nájdite si svojho sprostredkovateľa!

Podporujeme vás pri uskutočňovaní vašich snov – s poriadnou dávkou vášne a empatie. Naši poradcovia sú tu pre vás vždy a všade: Vôbec nezáleží na tom, či v jednej z našich kancelárií OVB, u vás doma alebo vo vašej obľúbenej kaviarni. Vaše požiadavky v oblasti financií, poistenia a zabezpečenia sú u nás vždy na prvom mieste.

Centrála v Bratislave

Za vaším finančným sprostredkovateľom stojí spoločnosť s medzinárodným zastúpením. Centrála sa okrem administratívy stará o vzdelávanie sprostredkovateľov a svedomitý výber našich prémiových partnerov a produktov. Vďaka tomu vám garantujeme prvotriedne ponuky, ktoré uspokoja aj vysoké nároky. Centrála je rovnako ako váš finančný sprostredkovateľ otvorená vašim otázkam a podnetom. Je tu pre vás aj vtedy, ak sa neviete osobne spojiť so svojím finančným sprostredkovateľom. Stačí nás kontaktovať e-mailom, telefonicky na našej zákazníckej linke, alebo cez naše sociálne siete.

Kontaktujte nás