Advisor image OVB

Bc.Filip Pilka — Pezinok

okresný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Ak ti zaklope na dvere príležitosť, rozkopni dvere, chyť ju a využi!

Pre kvalitné finančné sprostredkovanie je dôležité, aby ste pochopili každý krok. Podrobne vám vysvetlím, prečo vám dané finančné riešenie odporúčam a do akej miery spĺňa vaše individuálne požiadavky.

Nadviazať kontakt

Keď práca prirastie k srdcu a stáva sa poslaním

Rozhodli sme sa pracovať vo finančnej oblasti, lebo sme všetci hľadali v živote  zmenu so snahu niečo dosiahnuť.

V OVB nám dali príležitosť a možnosti toto všetko realizovať.

Práca v tejto oblasti, pomoc klientom vyriešiť ich finančnú situáciu a dávať ľuďom priestor a na zmenu k lepšiemu nám prirástli k srdcu až natoľko, že sa to stalo naším poslaním.

Výhody pre klientov

Priateľský a ľudský prístup je hlavnou črtou nášho tímu. Tvoriť dlhodobé vzťahy je najdôležitejšou výhodou, ktorú dávame naším klientom, keďže sa stávame ich oporou od začiatku spolupráce v každej situácii na finančnom trhu.

Vaša kontaktná osoba v OVB Pezinok

Bc. Filip Pilka
okresný vedúci pre OVB

Tel.: +421 907 551 455

pilkafilip@ovbmail.eu
Martin Lančarič
obchodný vedúci pre OVB

Tel.: +421 903 248 698

martinlancaric@ovbmail.eu
Mgr. Richard Kolek
obchodný vedúci pre OVB

Tel.: +421 949 781 516

kolekrichard@ovbmail.eu
Timotej Achberger
obchodný vedúci pre OVB

Tel.: +421 944 427 153

5504800@ovbmail.eu

Výhody pre spolupracovníkov

Priateľský prístup, s každým kolegom pracujeme na splnení jeho cieľov a presne podľa jeho situácie. U nás sa nový spolupracovník stáva súčasťou rodiny a pre rodinu chcete vždy len to najlepšie a to ho u nás čaká.

Poskytujeme komplexné sprostredkovanie

Analýza, finančné riešenie  a servis – to sú základné kamene našich služieb. Začíname analytickým rozhovorom, pri ktorom si vyhradíme dostatok času na to, aby sme vás spoznali: Aká je vaša finančná situácia? Máte už plány do budúcnosti? Aké sú vaše želania a ciele? Na základe toho vám ponúkneme finančné riešenie nastavené na vaše individuálne požiadavky. Aby sme vaše finančné plány mohli prispôsobovať vašim aktuálnym životným okolnostiam, pravidelne sa budeme stretávať na servisných rozhovoroch.

Chcete sa v pracovnej oblasti vydať na novú cestu? Začnite svoju kariéru u nás!

Flexibilita, sebarealizácia a plnenie úlohy so zmyslom a cieľom – to je to, čo robí prácu finančného sprostredkovateľa OVB výnimočnou.
Jedine vaše nasadenie rozhoduje o tom, kam to u nás dotiahnete. Ak už nemáte chuť na monotónny pracovný deň a namiesto toho chcete byť samostatný a zároveň chcete pracovať s kompetentnými a milými kolegami, ste u nás správne.

Recenzie klientov

Som veľmi spokojná s tvojimi službami. Spolupráca s finančným poradcom, ktorý sa skutočne zaujíma o potreby, okolnosti a preferencie klienta, je skutočne osviežujúca. Urobil na mňa dojem spôsob, akým si si našiel čas a zistil, čo potrebujem. Tvoje vedomosti, prístup, profesionálne a etické správanie vzbudzuje moju dôveru a rešpekt. Veľmi rada odporučím ďalej tvoje služby. Ešte raz ďakujem.

Od kamaráta sme dostali odporúčanie na pána Pilku ako odborníka na finančné poradenstvo. V dobe karantény sme si dohodli online meeting a povedali sme, aké sú naše plány. Jednalo sa o kúpu nehnuteľnosti a s ňou spojené financovanie. Pán Pilka nám vysvetlil a objasnil všetky možnosti, ktoré máme a po spoločnej zhode s partnerkou sme sa rozhodli, že ideme do toho. Od samého začiatku spolupráce nám bolo všetko jasne a zreteľne vysvetlené, pán Pilka nás o všetkom informoval obratom (doloženie potrebných dokumentov, rozhodnutie banky). Veľmi chválime profesionálny a proaktívny prístup pána Pilku, ovláda postupnosť krokov, ktoré je potrebné pri tejto transakcii absolvovať, čo ako na seba nadväzuje kedy a kde sa dostaviť a podobne. Ja osobne oceňujem, že sme neboli nasilu tlačení do nezmyselnej poistky, ktorá je častokrát výhodná len pre finančného poradcu.  Som veľmi rád, že sme dotiahli náš zámer do úspešného konca a ešte k tomu veľmi rýchlo. Za nás určite odporúčame a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.

S pánom Pilkom sa nám spolupracovalo naozaj vynikajúco. S ľudským prístupom nám vysvetlil celý proces riešenia hypotéky, vrátane poistení. Celý proces od zahájenia trval necelé dva mesiace, a musím povedať, že nás rýchlosť, akou celý proces prebehol, veľmi pozitívne prekvapil. Pán Pilka nám priebežne poskytoval všetky potrebné informácie a komunikoval s bankou v našom mene. Na prvé stretnutie v banke sme sa dostavili až po schválení hypotéky, kde nás čakali pripravené všetky potrebné dokumenty. Ako sa hovorí, úprimnosť a férovosť je najlepšia vizitka, a u pána Pilku to platí na 100%. Ďakujeme a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.

Na pánovi Filipovi Pilkovi oceňujem, že od začiatku našej spolupráce porozumel môjmu osobitému prístupu k riadeniu osobných financií. Na základe toho po vzájomnej diskusii vždy nájdeme vhodné produkty pre konkrétnu situáciu. 
Naposledy sa jednalo o sprostredkovanie americkej hypotéky. Napriek kombinácii príjmu zo zahraničia a súčasnej neistej pandemickej situácii prebehla celá transakcia bez problémov. Vďaka využívaniu digitálnych technológií a flexibilnej komunikácii si vzájomne šetríme čas a osobné stretnutia vieme obmedziť len na nevyhnutné situácie.
Rád by som vyzdvihol schopnosť pána Pilku dotiahnuť rozbehnuté veci do konca profesionálne a v krátkom čase. To v dnešnej dobe nebýva samozrejmosť. Jeho služby preto rád odporúčam aj mojim známym.

Advisor image OVB

Bc.Filip Pilka

okresný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Drevárska 23
902 01 Pezinok

Bc.Filip Pilka

okresný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Drevárska 23
902 01 Pezinok

Navštívte ma na adrese

Kontaktujte OVB Pezinok


Navrhnite stretnutie na osobný pohovor.
 :