Advisor image OVB

Bc. Zuzana Činčurová — Poprad

okresná vedúca pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Šťastím je užitočnosť. Byť užitočná a nápomocná pri plnení cieľov a zvyšovať kvalitu života - to je motivácia, to je užitočnosť ...

Pre kvalitné finančné sprostredkovanie je dôležité, aby ste pochopili každý krok. Podrobne vám vysvetlím, prečo vám dané finančné riešenie odporúčam a do akej miery spĺňa vaše individuálne požiadavky.

Nadviazať kontakt

Spolu za úspechom a užitočnosťou

Začala som vo finančnej oblasti pre nedostatok informácií.

Dnes pokračujem v tejto oblasti pre nadbytok a chaos v informáciách.

V rámci celého tímu nás baví učiť princípy finančnej gramotnosti a takisto princípy podnikania. Aby sme boli my, aj ľudia s ktorými spolupracujeme, úspešní.

Výhody pre klientov

Na ceste za vašími cieľmi vám nastavíme finančný plán ušitý na mieru vašemu príjmu a cieľom. Výsledkom je, aby ste po spolupráci s nami mali viac peňazí ako predtým. A navyše svojho finančného priateľa vždy k dispozícií. 

Výhody pre spolupracovníkov

Konečne priestor na sebarealizáciu a byť sám sebe šéfom. Naučime vás ako úspešne podnikať, ako viesť obchodnú komunikáciu a ako predať sám seba. Výsledkom bude váš osobnostný rast a úspech.

Vaša kontaktná osoba v OVB v Poprade

Bc. Zuzana Činčurová
okresná vedúca pre OVB

Tel.: +421 915 878 000

cincurovazuzana@ovbmail.eu
Ing. Zuzana Rumanovská
vedúci reprezentant pre OVB

Tel.: +421 905 953 168

rumanovskazuzana@ovbmail.eu

Poskytujeme komplexné sprostredkovanie

Analýza, finančné riešenie  a servis – to sú základné kamene našich služieb. Začíname analytickým rozhovorom, pri ktorom si vyhradíme dostatok času na to, aby sme vás spoznali: Aká je vaša finančná situácia? Máte už plány do budúcnosti? Aké sú vaše želania a ciele? Na základe toho vám ponúkneme finančné riešenie nastavené na vaše individuálne požiadavky. Aby sme vaše finančné plány mohli prispôsobovať vašim aktuálnym životným okolnostiam, pravidelne sa budeme stretávať na servisných rozhovoroch.

Chcete sa v pracovnej oblasti vydať na novú cestu? Začnite svoju kariéru u nás!

Flexibilita, sebarealizácia a plnenie úlohy so zmyslom a cieľom – to je to, čo robí prácu finančného sprostredkovateľa OVB výnimočnou.
Jedine vaše nasadenie rozhoduje o tom, kam to u nás dotiahnete. Ak už nemáte chuť na monotónny pracovný deň a namiesto toho chcete byť samostatný a zároveň chcete pracovať s kompetentnými a milými kolegami, ste u nás správne.

Advisor image OVB

Bc. Zuzana Činčurová

okresná vedúca pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Karpatská 15, c. d.810
058 01 Poprad

Bc. Zuzana Činčurová

okresná vedúca pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Karpatská 15, c. d.810
058 01 Poprad

Kontaktujte OVB Poprad


Navrhnite stretnutie na osobný pohovor.
 :