Ing. Katarína Šišoláková — Senica

okresná vedúca pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Keď dokážete jasne položiť otázku, máte za sebou dve tretiny cesty k odpovedi.

Pre kvalitné finančné sprostredkovanie je dôležité, aby ste pochopili každý krok. Podrobne vám vysvetlím, prečo vám dané finančné riešenie odporúčam a do akej miery spĺňa vaše individuálne požiadavky.

Nadviazať kontakt

Kancelária generálneho reprezentanta pre OVB - poskytujem komplexné finančné služby

 

Profesionálne poradenstvo z oblasti celého finančného trhu, kvalitný servis, pravidelné informovanie o novinkách, ktoré sa klientov týkajú.

"Myslím si, že informácie z oblastí potrebuje mať každý a je výborné byť pri zdroji týchto informácií. Viem takto posúvať svojim klientom objektívne informácie z finančného trhu a pomôcť im tak vyvarovať sa rizikám."

Poskytujeme komplexné sprostredkovanie

Analýza, finančné riešenie a servis – to sú základné kamene našich služieb. Začíname analytickým rozhovorom, pri ktorom si vyhradíme dostatok času na to, aby sme vás spoznali: Aká je vaša finančná situácia? Máte už plány do budúcnosti? Aké sú vaše želania a ciele? Na základe toho vám ponúkneme finančné riešenie nastavené na vaše individuálne požiadavky. Aby sme vaše finančné plány mohli prispôsobovať vašim aktuálnym životným okolnostiam, pravidelne sa budeme stretávať na servisných rozhovoroch.

Kontaktovať

Ing. Katarína Šišoláková

okresná vedúca pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Štefánikova 1408/58, Biznis Centrum
905 01 Senica

Ing. Katarína Šišoláková

okresná vedúca pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Štefánikova 1408/58, Biznis Centrum
905 01 Senica

Kontaktujte OVB Senica

Navrhnite stretnutie na osobný pohovor.
 :