Advisor image OVB

Ing. Vladimír Činčura — Bratislava

okresný riaditeľ pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Kvalita znamená robiť to dobre aj vtedy, keď sa nikto nepozerá.

Nadviazať kontakt

OVB okresné riaditeľstvo v Bratislave

Na začiatku sme každý chceli podnikať, len niekomu chýbal nápad, niekomu peniaze, inému zasa kvalitný produkt, alebo dobrý kamarát, s ktorým by sme sa mohli radiť na ceste biznisu. Podnikaniu v oblasti financií sa venujeme od roku 2010. Za toto obdobie sa nám spoločne podarilo získať si dôveru niekoľko tisíc klientov, o ktorých sa staráme na dennej báze. 

Vízia nášho riaditeľstva je vychovať v našej spoločnosti podnikateľov, ktorí budú plnohodnotne zastupovať záujmy klientov, budú im pomáhať v oblasti finančných služieb. Neopakovateľným konceptom chceme klientom prinášať úsporu času a samozrejme aj peňazí. Sme radi, keď im môžeme poskytnúť oporu v každom čase. Udržiavať kvalitné vzťahy je naším hlavným motívom.

Výhody pre klientov

Priateľský a ľudský prístup je črtou nášho tímu. Tvoriť dlhodobé vzťahy je najdôležitejšou výhodou pre našich klientov, keďže sme im oporou v každom momente už od roku 2010.

Vaša kontaktná osoba v OVB v Bratislave

Poskytujeme komplexné sprostredkovanie

Analýza, finančné riešenie  a servis – to sú základné kamene našich služieb. Začíname analytickým rozhovorom, pri ktorom si vyhradíme dostatok času na to, aby sme vás spoznali: Aká je vaša finančná situácia? Máte už plány do budúcnosti? Aké sú vaše želania a ciele? Na základe toho vám ponúkneme finančné riešenie nastavené na vaše individuálne požiadavky. Aby sme vaše finančné plány mohli prispôsobovať vašim aktuálnym životným okolnostiam, pravidelne sa budeme stretávať na servisných rozhovoroch.

Chcete sa v pracovnej oblasti vydať na novú cestu? Začnite svoju kariéru u nás!

Flexibilita, sebarealizácia a plnenie úlohy so zmyslom a cieľom – to je to, čo robí prácu finančného sprostredkovateľa OVB výnimočnou.
Jedine vaše nasadenie rozhoduje o tom, kam to u nás dotiahnete. Ak už nemáte chuť na monotónny pracovný deň a namiesto toho chcete byť samostatný a zároveň chcete pracovať s kompetentnými a milými kolegami, ste u nás správne.

Výhody pre spolupracovníkov

Jedinečnosť našej spoločnosti spočíva práve v tom, že od nových ľudí nevyžadujeme odbornú školu a ani dlhšiu prax. Radi do Vás investujeme náš čas a know-how, aby sme zabezpečili Vašu maximálnu spokojnosť.

S pomocou osobného mentora sa naučíte podnikať. Získate tak slobodu, finančnú a časovú nezávislosť a pokiaľ ste ochotní na sebe pracovať a vzdelávať  sa, umožníme Vám rásť a stať sa úspešnými aj pomocou garantovaného kariérneho plánu, rôznych sociálnych výhod, manažérskeho vzdelávania a iných benefitov.

Sú viaceré možnosti ako sa u nás stať profesionálne aktívnym:

OVB je podnikateľská príležitosť. Šanca spoznať a rozvinúť svoje schopnosti.

Anketár

Chcete sa podeliť o dobrú skúsenosť a z pohodlia domova dobrým odporúčaním?

Napíšte nám

Obchodník

Máte chuť stať sa finančným odborníkom a poskytovať finančné služby vo svojom meste?

Napíšte nám

Manažér

Nie je vám cudzie manažovať tím spoľahlivých ľudí? Môžete u nás skúsiť svoje kvality.

Napíšte nám

Spolumajiteľ firmy

Ak sú vaše ambície vyššie a dokážete viesť samostatných podnikateľov, tak toto je vaša cesta.

Napíšte nám

Recenzie klientov

Milý Bohuš, rada by som sa Ti ako môjmu finančnému poradcovi touto cestou veľmi pekne poďakovala za Tvoj vysoko profesionálny prístup, odborné rady, usmernenia a pomoc pri riešení mojej finančnej situácie v existenčne náročnom životnom období. V komunikácii s Tebou veľmi oceňujem okrem Tvojej ochoty, trpezlivosti pri vysvetľovaní, empatického prístupu práve to, že berieš ohľad na moju aktuálnu situáciu. Ale zároveň aj moje vlastné predstavy a plány do budúcna tak, aby kroky ktoré robíme teraz, boli šetrné no zároveň efektívne a flexibilné pre vytvorenie pevných základov pre môj dlhodobý finančný komfort a istotu pre budúcnosť mňa, i mojich najbližších. Srdečne pozdravujem a teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.

Naša spoločnosť patrí k popredným stavebným spoločnostiam na Slovensku. Práve preto spolupracujeme s tými najlepšími odborníkmi. Ich vysoká profesionalita a proklientsky prístup nás neustále utvrdzuje v tom, že spolupráca s nimi bola správnym rozhodnutím.

Naša spolupráca s pánom Činčurom trvá už niekoľko mesiacov, no pozitívny vplyv na naše podnikanie sme pocítili už takmer hneď od začiatku. Či už ide o finančnú situáciu, alebo fakt, že nás dokázal odbremeniť od zdĺhavých administratívnych úkonov

S pánom Pilkom sa nám spolupracovalo naozaj vynikajúco. S ľudským prístupom nám vysvetlil celý proces riešenia hypotéky, vrátane poistení. Celý proces od zahájenia trval necelé dva mesiace, a musím povedať, že nás rýchlosť, akou celý proces prebehol, veľmi pozitívne prekvapil. Pán Pilka nám priebežne poskytoval všetky potrebné informácie a komunikoval s bankou v našom mene. Na prvé stretnutie v banke sme sa dostavili až po schválení hypotéky, kde nás čakali pripravené všetky potrebné dokumenty.

Od kamaráta sme dostali odporúčanie na pána Pilku ako odborníka na finančné poradenstvo. V dobe karantény sme si dohodli online meeting a povedali sme, aké sú naše plány. Jednalo sa o kúpu nehnuteľnosti a s ňou spojené financovanie. Pán Pilka nám vysvetlil a objasnil všetky možnosti, ktoré máme a po spoločnej zhode s partnerkou sme sa rozhodli, že ideme do toho. Od samého začiatku spolupráce nám bolo všetko jasne a zreteľne vysvetlené, pán Pilka nás o všetkom informoval obratom (doloženie potrebných dokumentov, rozhodnutie banky). Veľmi chválime profesionálny a proaktívny prístup pána Pilku, ovláda postupnosť krokov, ktoré je potrebné pri tejto transakcii absolvovať, čo ako na seba nadväzuje kedy a kde sa dostaviť a podobne. Ja osobne oceňujem, že sme neboli nasilu tlačení do nezmyselnej poistky, ktorá je častokrát výhodná len pre finančného poradcu. Som veľmi rád, že sme dotiahli náš zámer do úspešného konca a ešte k tomu veľmi rýchlo. Za nás určite odporúčame a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.

Advisor image OVB

Ing. Vladimír Činčura

okresný riaditeľ pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Panónska cesta 17
851 01 Bratislava

Ing. Vladimír Činčura

okresný riaditeľ pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Panónska cesta 17
851 01 Bratislava

Navštívte ma na adrese

Kontaktujte OVB Bratislava


Navrhnite stretnutie na osobný pohovor.
 :