Advisor image OVB

Mgr. Jozef Vaško — Stropkov

okresný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

"Vízia a realita sú zvyčajne dve odlišné veci. Nie pre nás."

Pre kvalitné finančné sprostredkovanie je dôležité, aby ste pochopili každý krok. Podrobne vám vysvetlím, prečo vám dané finančné riešenie odporúčam a do akej miery spĺňa vaše individuálne požiadavky.

Nadviazať kontakt

Peniazom rozumieme

K rodinným právnikom či lekárom, ktorí slúžia svojim klientom z pokolenia na pokolenie, sme sa postupne zaradili aj my, privátni finanční sprostredkovatelia.
To je aj príbeh tímu OVB Stropkov s celoslovenskou pôsobnosťou. Na trhu sme od roku 2001 a profesionálne finančné služby poskytujeme už druhej generácii privátnej a firemnej časti našej klientely. Spolu so 181 spolupracovníkmi sme poradili a pomohli viac ako 14 700 klientom. Našou doménou je šírenie finančnej gramotnosti, komplexný prehľad o finančnom trhu, nezávislé poradenstvo na  základe detailnej analýzy prianí, potrieb a možností klienta, návrhy riešenia s orientáciou na prospech zákazníka či dlhodobá spolupráca a klientsky servis.  Pre spolupracovníkov OVB Stropkov je charakteristická dôvera, diskrétnosť, serióznosť a  odborná zdatnosť. Tú zvyšuje systém pravidelného firemného vzdelávania a podpora pracovníkov z centrály spoločnosti.

Sen a vízia realitou

Dlhoročná vízia poskytovania profesionálnych finančných služieb súvisí s adekvátnymi priestormi na stretávanie sa s klientmi, ale aj so spolupracovníkmi a obchodnými partnermi.

Biznis Centrum OVB Stropkov je dôkazom toho, ako sa sen stal realitou a v roku 2019 sme sa s radosťou nasťahovali do našich vlastných priestorov.

Okrem samostatných kancelárií spolupracovníkov disponuje biznis centrum aj originálnou a exkluzívnou konferenčnou miestnosťou s moderným vybavením pre školenia, porady či stretávanie sa spolupracovníkov so svojimi tímami.

K dispozícii je aj vstup s lobby a terasa, kuchynka či klientska miestnosť pre začínajúcich spolupracovníkov, ktorí ešte nemajú vlastnú kanceláriu.

Medzi naše projekty patrí okrem vzdelávania v oblasti finančnej gramotnosti aj pravidelný klientsky servis či výchova nových podnikateľov, ktorí pomáhajú klientom v oblasti finančných služieb.

Poskytujeme komplexné sprostredkovanie

Analýza, finančné riešenie  a servis – to sú základné kamene našich služieb. Začíname analytickým rozhovorom, pri ktorom si vyhradíme dostatok času na to, aby sme vás spoznali: Aká je vaša finančná situácia? Máte už plány do budúcnosti? Aké sú vaše želania a ciele? Na základe toho vám ponúkneme finančné riešenie nastavené na vaše individuálne požiadavky. Aby sme vaše finančné plány mohli prispôsobovať vašim aktuálnym životným okolnostiam, pravidelne sa budeme stretávať na servisných rozhovoroch.

Chcete sa v pracovnej oblasti vydať na novú cestu? Začnite svoju kariéru u nás!

Flexibilita, sebarealizácia a plnenie úlohy so zmyslom a cieľom – to je to, čo robí prácu finančného sprostredkovateľa OVB výnimočnou.
Jedine vaše nasadenie rozhoduje o tom, kam to u nás dotiahnete. Ak už nemáte chuť na monotónny pracovný deň a namiesto toho chcete byť samostatný a zároveň chcete pracovať s kompetentnými a milými kolegami, ste u nás správne.

Advisor image OVB

Mgr. Jozef Vaško

okresný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Zámocká 521/22
091 01 Stropkov

Mgr. Jozef Vaško

okresný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Zámocká 521/22
091 01 Stropkov

Kontaktujte OVB Stropkov


Navrhnite stretnutie na osobný pohovor.
 :