Advisor image OVB

Mgr. Richard Kolek — Pezinok

okresný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Keď dokážete jasne položiť otázku, máte za sebou dve tretiny cesty k odpovedi.

Vo finančnom svete sa vyznám, pretože som obklopený ľuďmi, s ktorými sa viem neustále poradiť o každej veci, s ktorou za mnou klienti prídu. Svojím klientom dávam rady, ktoré sú vždy šité na mieru. Mám jedinečnú rovnováhu znalostí a skúseností, ktoré sú v našom modernom svete všetko. Moji klienti si uvedomujú, že čas sú peniaze a preto by za mnou moji budúci klienti mali prísť čo najskôr. Každý správne využitý deň pre Vás môže v budúcnosti znamenať o to väčší profit.

Nadviazať kontakt

OVB Pezinok

Pezinok je mesto, ktoré som si vybral pre svoje podnikanie. Aj vďaka OVB Allfinanz Slovensko sme sa s mojimi spolupracovníkmi dostali do bodu, kedy máme vlastnú kanceláriu. Je pre nás priestorom na rozvíjanie našej práce a našej identity. Je to miesto, kde sa stretávame s našimi klientami, ktorým vieme pomôcť vo svete financií. 

kancelária OVB v Pezinku

Výhody pre klientov

Som vyštudovaný právnik a tak viem svojim klientom ponúknuť vedomosti v sfére financií, rovnako ako aj v právnych otázkach. Mať na svojej strane finančného sprostredkovateľa s právnickým vzdelaním je určite veľká výhoda, keďže Vám viem ponúknuť náhľad z rôznych strán a riešenia, ktoré by ste možno na inom mieste nenašli. Pred niekoľkými rokmi som sa rozhodol rozšíriť svoje znalosti aj o realitný trh, kde viem byť svojim klientom nápomocný.

Advisor image OVB

Mgr. Richard Kolek

okresný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Holubyho 71
902 01 Pezinok

Mgr. Richard Kolek

okresný vedúci pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Holubyho 71
902 01 Pezinok

Kontaktujte OVB Pezinok


Navrhnite stretnutie na osobný pohovor.
 :