Chcete sa v pracovnej oblasti vydať na novú cestu? Začnite svoju kariéru u nás!

Flexibilita, sebarealizácia a plnenie úlohy so zmyslom a cieľom – to je to, čo robí prácu finančného sprostredkovateľa OVB výnimočnou.

Jedine vaše nasadenie rozhoduje o tom, kam to u nás dotiahnete. Ak už nemáte chuť na monotónny pracovný deň a namiesto toho chcete byť samostatný a zároveň chcete pracovať s kompetentnými a milými kolegami, ste u nás správne.

Začnite aj vy ako finančný sprostredkovateľ OVB!

Podať žiadosť

Čím sa vyznačuje práca u nás?

Ten kto hľadá istú prácu, pri ktorej sa ponúka sebarealizácia, samostatnosť a flexibilita, je u nás správne. Podľa nás sa ten najlepší výkon dá podať len vtedy, ak sa človek riadi podľa svojho vlastného rytmu.

Intenzívna spolupráca v tíme je pritom alfou i omegou. Pretože sme pevne presvedčení, že tie najlepšie pracovné výsledky sa dajú dosiahnuť počas úzkej spolupráce s kolegami. Pracovný deň u nás ani náhodou netrvá od 8.00 do 15.00 hod. Každý klient prináša individuálne požiadavky a predstavy a vyžaduje vždy nové riešenia. Ako sprostredkovateľ OVB stojíte po boku svojich klientov ako ich partner a pomáhate im, aby robili správne finančné rozhodnutia a dosahovali svoje osobné ciele a túžby.

Podajte si žiadosť a užívajte si výhody tejto práce

Aké možnosti postupu ponúkame?

Aby ste u nás prerazili ako finančný sprostredkovateľ, nemusíte spĺňať tabuľkové hodnoty. My hľadáme práve osobnosti, na ktorých rozvoji sa dá pracovať.

Keď u nás začínate, nemusíte byť profesionál na financie. Počas našich školení pre finančných sprostredkovateľov sa naučíte všetko, čo budete pre svoju budúcu prácu potrebovať. Aj pre absolventov vysokých škôl ponúkame optimálne prostredie, kde môžu aplikovať svoje získané vedomosti v pracovnom živote. Alebo chcete po dlhšej pracovnej prestávke znovu nastúpiť do práce? Žiaden problém! U nás sa môžete flexibilne rozhodovať, kedy, kde a koľko chcete pracovať. Vítaní sú taktiež profesionáli v oblasti financií, ktorí vo svojom súčasnom zamestnaní nemajú ďalšie možnosti rozvoja.

Začnite svoju kariéru u OVB

Aké šance na rozvoj u nás nájdete?

Stav nečinnosti u nás nezažijete. S naším kariérnym plánom má každý rovnaké šance na ďalší rozvoj.

V OVB prechádza každý sprostredkovateľ kvalifikovaným a niekoľkostupňovým kariérnym plánom, ktorý umožňuje neustály postup. Dosiahnutie ďalšieho príslušného kariérneho stupňa sa vždy viaže na teoretické školenia a praktické skúsenosti. Počas pracovného dňa každého z našich sprostredkovateľov podporuje jeho tím a vedúci tímu.

Podajte si žiadosť a začnite sa osobne rozvíjať

Aké predpoklady by mal uchádzač spĺňať?

Pre nás nie je ani tak dôležitý váš životopis, ale to, kto ste a kam sa chcete uberať. Rozhodujúce sú ľudské silné stránky, ktoré robia dobrého sprostredkovateľa.

U nás je v centre pozornosti človek. Preto by ste mali byť voči klientom spoločenský, otvorený a priateľský a byť prístupný pre kolegov. Dôležitá je pritom jasná a zrozumiteľná komunikácia. Vďaka empatii sa okrem toho dokážete vžiť do situácie svojich klientov. Pracovný deň sprostredkovateľa je veľmi rôznorodý. Aby ste nikdy nestratili prehľad, musíte samého seba a svoju prácu dobre zorganizovať a určiť si priority. Okrem toho by ste mali mať aj dobré analytické schopnosti, aby ste dokázali aktuálny situáciu svojich zákazníkov zmeniť podľa ich cieľov a túžob.

Podať žiadosť a dokázať svoje silné stránky

Začnite pracovať ako finančný sprostredkovateľ v OVB Nitra

Prihláste sa teraz

Polia označené * musia byť vyplnené, aby sme mohli vašu žiadosť spracovať.


Povolené formáty: PDF, Word, ZIP, OpenOffice, OpenDocument, JPG, PNG, BMP | Maximálne 20 MB