Advisor image OVB

Ing. Katarína Drienková — Košice

finančná expertka pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Nie je dôležité koľko ľudí poznáš Ty, ale koľko ľudí pozná Teba

Pre kvalitné finančné sprostredkovanie je dôležité, aby ste pochopili každý krok. Podrobne vám vysvetlím, prečo vám dané finančné riešenie odporúčam a do akej miery spĺňa vaše individuálne požiadavky.

Nadviazať kontakt

Kancelária generálneho reprezentanta pre OVB - poskytujem komplexné finančné služby

 

Profesionálne poradenstvo z oblasti celého finančného trhu, kvalitný servis, pravidelné informovanie o novinkách, ktoré sa klientov týkajú.

"Myslím si, že informácie z oblastí potrebuje mať každý a je výborné byť pri zdroji týchto informácií. Viem takto posúvať svojim klientom objektívne informácie z finančného trhu a pomôcť im tak vyvarovať sa rizikám."

Poskytujeme komplexné sprostredkovanie

Analýza, finančné riešenie  a servis – to sú základné kamene našich služieb. Začíname analytickým rozhovorom, pri ktorom si vyhradíme dostatok času na to, aby sme vás spoznali: Aká je vaša finančná situácia? Máte už plány do budúcnosti? Aké sú vaše želania a ciele? Na základe toho vám ponúkneme finančné riešenie nastavené na vaše individuálne požiadavky. Aby sme vaše finančné plány mohli prispôsobovať vašim aktuálnym životným okolnostiam, pravidelne sa budeme stretávať na servisných rozhovoroch.

Chcete sa v pracovnej oblasti vydať na novú cestu? Začnite svoju kariéru u nás!

Flexibilita, sebarealizácia a plnenie úlohy so zmyslom a cieľom – to je to, čo robí prácu finančného sprostredkovateľa OVB výnimočnou.
Jedine vaše nasadenie rozhoduje o tom, kam to u nás dotiahnete. Ak už nemáte chuť na monotónny pracovný deň a namiesto toho chcete byť samostatný a zároveň chcete pracovať s kompetentnými a milými kolegami, ste u nás správne.

Advisor image OVB

Ing. Katarína Drienková

finančná expertka pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Moskovská trieda 19
040 23 Košice

Ing. Katarína Drienková

finančná expertka pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Moskovská trieda 19
040 23 Košice

Navštívte ma na adrese

Kontaktujte OVB Košice


Navrhnite stretnutie na osobný pohovor.
 :