Silné finančné spoločnosti sa spájajú v podpore budúcich podnikateľov

|

Košice, Nitra a Zvolen privítajú v novembri konferenciu Podnikateľský kompas, ktorá má za cieľ pomôcť začínajúcim podnikateľom v naštartovaní a správnom nasmerovaní v ich podnikania.

Za konferenciou stoja silné finančné spoločnosti OVB Allfinanz Slovensko ako organizátor, MetLife, Allianz DSS a ČSOB sú jej hlavnými partnermi

Program celodennej konferencie obnáša prednášky a diskusie s úspešnými podnikateľmi a odborníkmi v 4 základných blokoch: 1. Formy podnikania, 2. Prieskum trhu a získavanie zákazníkov, 3. Marketing a predaj 4. Starostlivosť o existujúcich zákazníkov. V každom bloku vystúpia dvaja odborníci na danú tému.

Navyše, na konci každého dňa ako inšpirácia vystúpia úspešní podnikatelia so svojím podnikateľskými príbehmi: Juraj Saktor (Datapac), Matej Drlička (Viva Musica).

Konferenciu moderuje v Košiciach a Zvolene Milan Zimnýkoval  a v Nitre Peter Novák alias Šarkan.

Skvelé na celej konferencii je to, že je vďaka partnerom zdarma. Keďže je však kapacita miest v každom meste limitovaná dôležitá je včasná registrácia.

Jeden deň, ktorý vám pomôže naštartovať vlastné podnikanie

Konferencia má ambíciu poskytnúť ľuďom, ktorí rozmýšľajú o  podnikaní alebo práve s vlastnou firmou začali návod a smerovanie, ako posunúť svoje aktivity správnym smerom.  „Vo svete podnikania sa pohybujem už viac ako desiatku rokov. Na vlastnom príbehu môžem potvrdiť, že stať sa úspešným podnikateľom nevyžaduje státisíce eur vstupného kapitálu ani svetovo unikátny vynález. Stačí, keď si postavíte cieľ a budete sa vzdelávať a tvrdo pracovať na jeho dosiahnutí. Možno to znie ako fráza, ale funguje to. Ak vás zaujíma, ako naštartovať vlastné podnikanie a byť úspešný, srdečne vás pozývam na našu konferenciu,“ hovorí Ján Jánošík z OVB.

Konferencia Podnikateľský kompas poskytne každému účastníkovi za jediný deň odpovede na otázky, aká forma podnikania je z hľadiska daní a odvodov najvýhodnejšia, ako si zistiť potenciál trhu a priestor na vlastné služby a ako získať kontakty na dobrých spolupracovníkov a klientov, a vystavať tak úspešnú firmu. „Zároveňsa dozviete, akobudovať svoju značku na sociálnych sieťach. Pretože Facebook je dnes miestom, kde si veľmi rýchlo môžete vybudovať výbornú reputáciu a získať referencie, ale zároveň ich aj rýchlo stratiť,“ hovoríLucia Franková z agentúry Generations.

O tom, že dôležité je nielen získať klienta, ale najmä si ho udržať a ako sa o neho starať, budú hovoriť v panelovej diskusii zástupcovia všetkých partnerov.

Kde a kedy sa koná konferencia Podnikateľský kompas?

9.11.2017 – Košice, hotel DOUBLETREE BY HILTON

21.11.2017 – Nitra, hotel ZLATÝ KĽÚČIK

29.11.2017 – Zvolen, HOTEL TENIS

Viac informácii a registrácia je na stránke: www.podnikatelskykompas.sk

Na konferencii Podnikateľský kompas vystúpia:

  • Ing. Jaroslava Lukačovičová: prezidentka Slovenskej asociácie účtovníkov neziskových organizácií a odborníčka na účtovníctvo a dane
  • Ján Jánošík: krajský riaditeľ OVB Allfinanz Slovensko a úspešný podnikateľ, ktorý riadi sieť viac ako 400 spolupracovníkov
  • Michal Vyšinský: managing partner prieskumnej agentúry 2Muse, Podnikateľ roka EY 2012
  • Bohuslav Švihra: regionálny riaditeľ OVB Allfinanz Slovensko, mentálny kouč a odborník na neurolingvistické programovanie
  • Lucia Franková: odborníčka na online a digitálne médiá v agentúre Generations
  • Juliana Veselá: okresná riaditeľka OVB Allfinanz Slovensko
  • Peter Masarik: regionálny riaditeľ OVB Allfinanz Slovensko
späť