Muž sa pozerá na notebook, aby získal informácie
Na osobnosti nám záleží

Vaše vstupné pracovné možnosti pre kariéru - Finančný sprostredkovateľ OVB

Ak chcete začať u nás ako finančný sprostredkovateľ, nemusíte zapadnúť do určitého vzoru. Hľadáme osobnosti s neobrúsenými hranami, ľudí so srdcom a rozumom, ktorí sú nadšení pre to, čo robia. A preto ponúkame širokú škálu vstupných príležitostí.

Uchádzajte sa o pozíciu OVB finančný sprostredkovateľ

Bez ohľadu na to aké máte skúsenosti, práve toto môže byť tá pravá príležitosť pre vás.

Staňte sa finančným sprostredkovateľom aj bez školenia

Nemusíte byť finančný profesionál, aby ste mohli začať s nami. Na našom školení na finančného  sprostredkovateľa sa od základov dozviete všetko, čo potrebujete pre svoju budúcu prácu. Hneď od začiatku získate dôležité skúsenosti vo svojom tíme. 

Mladý uchádzač na bicykli ako finančný poradca OVB
Mladý uchádzač s tabletom, ako finančný poradca OVB

»Tento rok som ukončil strednú školu a som rád, že moje školské časy sú nateraz za mnou. Následné štúdium alebo školenie by znamenalo tráviť ešte viac času teoretickými predmetmi, ktoré sú vzdialené každodennému životu. Nevidím v tom veľký zmysel. Oveľa radšej by som šiel rovno do praxe. Ani som nevedel, že je možné začať v OVB hneď po škole a pracovať s klientmi a skúsenými kolegami. Zatiaľ mi to ide veľmi dobre a v OVB mám ešte veľa plánov.«

Ideálne pracovné prostredie na začiatok kariéry

Pre budúcich finančných sprostredkovateľov sú dôležité nielen školenia od OVB, ale aj ich vlastné konanie, aby boli vo svojej práci skutočne úspešní. Tomáš Horváth, finančný sprostredkovateľ OVB od roku 2016, absolvoval teoretickú prípravu a následne mohol získať praktické skúsenosti v tíme. Dnes, vo veku 25 rokov, úspešne pôsobí ako obchodný vedúci  v OVB, a to nielen vďaka cennej výmene skúseností s manažérmi a kolegami.

Staňte sa finančným sprostredkovateľom, ako vysokoškolák

Keď ste čerstvo po univerzite, ponúkame vám ideálne prostredie na uplatnenie vašich vedomostí v profesionálnom živote. So správnou dávkou ambícií môžete rýchlo napredovať a dokonca viesť svoj vlastný tím. Ale ešte počas štúdia máte možnosť uchádzať sa o prácu u nás. Takto môžete získať cenné odborné skúsenosti ešte pred ukončením štúdia.

Mladý uchádzač v okuliaroch, ako finančný poradca OVB
Uchádzač v okuliaroch sa rozpráva s finančným poradcom OVB

»Ukončil som bakalárske štúdium ekonómie, ale už počas štúdia som si uvedomil, že si neviem predstaviť pracovný deň bez priameho kontaktu s ľuďmi. Vo svojej práci finančného sprostredkovateľa mám veľmi dobré možnosti rozvoja a vyhliadky na postup.«

Chceš vstúpiť do sveta financií?

Naučíme vás všetko, čo je dôležité pre prácu finančného sprostredkovateľa.

Staňte sa finančným sprostredkovateľom po prestávke v práci

Návrat do práce po prestávke nie je jednoduchý. Či už po dlhšom pobyte v zahraničí, ďalšom vzdelávaní alebo rodičovskej dovolenke – existuje veľa súkromných, pracovných alebo zdravotných dôvodov na oddych. S nami sa môžete flexibilne rozhodnúť, kedy, kde a koľko chcete pracovať. Takto môžete nájsť individuálny pracovný rytmus, ktorý dokonale zapadne do vášho života.

Usmievajúca sa uchádzačka o pozíciu finančný poradca OVB
Usmievajúca sa uchádzka vedie rozhovor s finančným poradcom OVB

»Po štúdiu spoločenských vied som pomerne rýchlo odišla na rodičovskú dovolenku. Medzitým mám dve deti a posledných pár rokov nemám ani čas, ani chuť pracovať, keďže som sa chcela venovať výlučne rodine. Teraz sú moje deti také samostatné, že som cítila potrebu hľadať novú výzvu. Ako finančný sprostredkovateľ v OVB som mohla bez problémov nastúpiť do každodennej pracovnej rutiny. Pracovný čas a miesta výkonu práce si určujem sama tak, aby som aj s deťmi mohla vykonávať náročnú prácu, ktorá ma napĺňa a vyhovuje.«

Staňte sa finančným sprostredkovateľom - Zmena kariéry, aj bez finančného zázemia

Mnoho ľudí je vo svojej práci nešťastných, ale neodvážia sa nič zmeniť. OVB vám ponúka ideálnu príležitosť na kariérnu zmenu. Aj bez základných znalostí a skúseností vo finančnom sektore máte šancu pripojiť sa k nám, ako finančný sprostredkovateľ a naučiť sa všetko, čo potrebujete pre svoju prácu.

Usmievajúci sa uchádzač, ako finančný poradca OVB
Usmievajúci sa uchádzač sa rozpráva s finančným poradcom OVB

»Pri mojej každodennej práci maloobchodného predajcu ma veľmi bavil neustály kontakt so zákazníkmi. Preto som sa rozhodol pre nový začiatok v OVB. Prvé kroky boli vlastne celkom jednoduché, pretože som hneď na začiatku mohol vyskúšať OVB ako brigádu bez toho, aby som musel zo starej práce priamo odísť. Dnes pracujem na plný úväzok ako finančný sprostredkovateľ a som naozaj rád, že som sa takto rozhodol. Niekedy v živote stojí za to myslieť mimo rámca a vyskúšať niečo nové.«

Chop sa svojej šance a pridaj sa k OVB, ako finančný poradca

Pošlite nám svoju žiadosť a zistite viac o svojich možnostiach v OVB.

Finanční sprostredkovatelia sa stávajú odborníkmi v tomto odvetví

Ak ste už finančným profesionálom, ale vo svojej súčasnej práci už nevidíte žiadne príležitosti na rozvoj, potom ste u nás na správnom mieste. Veľmi dobré kariérne príležitosti, mimoriadne pestrá každodenná pracovná rutina a množstvo kontaktov s klientami vrátia impulz do vášho profesionálneho života. 

So svojimi doterajšími skúsenosťami v oblasti financií môžete u nás rýchlo stúpať po kariérnom rebríčku.

Usmievajúci sa uchádzať v okuliaroch, ako finančný poradca OVB
Usmievajúci sa uchádzač v okuliaroch s tabletom, ako finančný poradca OVB

»Odkedy som pred 15 rokmi nastúpil do zamestnania, pracujem vo finančníctve a poisťovníctve. Tematicky som tu úplne správne, ale v určitom momente som cítil potrebu prevziať viac zodpovednosti a viesť vlastných zamestnancov. Presne túto možnosť mi ponúkla OVB. Medzitým riadim veľký tím, ktorý si veľmi váži moje odborné rady. Tu skutočne záleží na vašom vlastnom výkone: ak ste oddaní svojej práci, môžete ju dosiahnuť rýchlo a budete odmenení veľkou zodpovednosťou.«

Staňte sa finančným sprostredkovateľom aj v pokročilom veku

Nikdy nie je neskoro usilovať sa o kariérnu zmenu a opäť poriadne dupnúť na plyn. Pokročilý vek nevnímame ako nedostatok, ale ako príležitosť. Vo svojom živote ste už predsa nazbierali množstvo skúseností, z ktorých môžu ťažiť vaši klienti a kolegovia. 

Mnohí naši sprostredkovatelia pre nás dokonca pokračujú v práci aj na dôchodku, pretože ich práca baví a flexibilný pracovný čas im umožňuje dokonale sa prispôsobiť ich životnej situácii.

Skúsený uchádzač, ako finančný poradca OVB
Skúsený kandidát hľadá kariéru, ako finančný poradca OVB

»Pred odchodom do dôchodku by som chcel zmeniť kariéru a ďalej sa rozvíjať, no mnohí zamestnávatelia ma už nechcú zamestnať pre môj vek. O možnosti finančného sprostredkovateľa OVB som sa dozvedel náhodou od priateľov. Teraz môžem pracovné zaťaženie prispôsobiť tomu, v čom sa cítim najpohodlnejšie.