Vlastniť rodinný dom znamená nezávislosť a samostatnosť.

Kto plánuje rodinný dom, musí predvídať ďaleko dopredu. Aby boli zohľadnené všetky dôležité faktory, oplatí sa využiť dobré poradenstvo.

Bývanie

Zabezpečte si vaše bývanie, využite hypotekárny úver a bývajte vo svojom. Podrobne vypracujeme finančný plán a zanalyzujeme vaše potreby a možnosti. Porovnáme úverové podmienky našich partnerov a ponúkneme vám optimálne riešenie financovania vášho bývania.

Vyriešte si financovanie bývania. Pomôcť vám môže aj úver na bývanie so založením alebo bez založenia nehnuteľnosťou.

Dnes už 100 % hypotekárny úver nie je povolený, banky poskytujú úver spravidla do výšky 80 % z hodnoty založenej nehnuteľnosti, v niektorých prípadoch maximálne 90 %. Maximálnu výšku hypotéky ovplyvňuje tiež limit pre celkovú zadlženosť žiadateľa o hypotekárny úver a zároveň mu musí zostať stanovená finančná rezerva.

Na kúpu bývania sú však potrebné aj vlastné úspory

Pre dofinancovanie vašich potrieb súvisiacich s bývaním je možné využiť spotrebný úver, ktorý je síce možné získať najrýchlejšie, ale zároveň ide o drahšie riešenie. 

Zorientujte sa v nových pravidlách, v možnostiach financovania vášho bývania prostredníctvom finančného sprostredkovateľa OVB a spoločne nájdeme optimálnu cestu k vášmu bývaniu.

Naši klienti sú v centre záujmu

Vnímame a rešpektujeme originalitu snov, cieľov a očakávaní našich klientov.

Každý klient je pre nás rovnako dôležitý, preto cítime zodpovednosť za jeho spokojnosť počas celého obdobia spolupráce s nami.

Profesionalita, kvalita, systematickosť a ľudskosť sú oblasti, v ktorých si chceme aj naďalej získavať dôveru našich klientov.

Ďalšie informácie

Hypotéka pre mladých ponúka uplatnenie daňového bonusu pre osoby do 35 rokov

Žiadatelia, ktorí spĺňajú podmienky nároku na hypotéku pre mladých, si môžu uplatniť daňový bonus. Ten sa vzťahuje na polovicu zaplatených úrokov z jedného úveru za rok, maximálne však do výšky 400 €. Aj preto je hypotéka pre mladých čoraz obľúbenejšia. Neváhajte a poraďte sa so svojím finančným sprostredkovateľom!

Bývajte podľa svojich predstáv – bez kompromisov

Nezávislosť znamená slobodu a platí predovšetkým pre oblasť bývania. Nech už sú vaše osobné želania, požiadavky a ideálne predstavy akékoľvek, chceme vás podporovať pri ich realizovaní.