OVB Slovensko

Pomáhame klientom splniť si ciele a túžby.

Pomôžeme vám komplexne a individuálne

Financie a zabezpečenie sú v našom živote dôležité témy, ktoré ovplyvňujú naše rozhodovanie - či sa nám to páči alebo nie. Napriek tomu má v nich prehľad len veľmi málo ľudí. Trh je veľmi zložitý, existuje mnoho produktov a ešte viac možností. O to dôležitejšie je mať pri sebe odborníka, ktorý vám pomôže urobiť tie správne rozhodnutia. Na to máte nás, OVB.

1 000 000

viac ako 1 000 000 klientov

3 200

viac ako 3 200 finančných sprostredkovateľov

15

pôsobí v 15 krajinách Európy

30

viac ako 30 produktových partnerov

Najlepšie finančné služby sú založené na skúsenostiach a kompetentnosti

V OVB pracujú len angažovaní a vysoko kvalifikovaní finanční sprostredkovatelia, ktorí vám radi pomôžu nájsť to najlepšie riešenie pre vás a presne vedia, čo robiť. Každé komplexné finančné sprostredkovanie prebieha systematicky v troch stupňoch. Klienti a finanční sprostredkovatelia tak spolu jednoducho a transparentne nájdu najlepšie riešenie. Finančné produkty, ktoré pri tom odporúčajú, sú starostlivo vybrané a spĺňajú vysoké štandardy kvality. OVB spolupracuje s renomovanými finančnými inštitúciami.

Čo rozumieme pod „systematickým sprostredkovaním"

Počas úvodného rozhovoru naši finanční sprostredkovatelia venujú dostatok času na bližšie spoznanie vás, vašich potrieb, cieľov. Pritom si zanalyzujeme vašu aktuálnu finančnú situáciu, prejdeme si plány do budúcnosti a prediskutujeme vaše požiadavky, potreby a ciele.

Pri ďalšej konzultácii vám potom predstavíme vhodné finančné riešenia, ktoré sú šité na mieru vašim individuálnym požiadavkám, potrebám a cieľom. Vyberáme iba vysoko kvalitné produkty našich renomovaných partnerov.

Po návrhu finančného plánu nasleduje ďalší stupeň komplexného finančného sprostredkovania – starostlivosť. Súčasťou starostlivosti o klienta sú aj pravidelné servisné stretnutia, ktoré slúžia na to, aby sme mohli vaše finančné plány prispôsobovať vašim konkrétnym životným situáciám. Jednoducho nám poviete, čo máte v živote nové, a naši finanční sprostredkovatelia vám predložia prispôsobený finančný plán zohľadňujúci zmeny vo vašich potrebách a životných situáciách.

 

Naši silní produktoví partneri

Poskytovateľov finančných produktov a služieb je na trhu veľa. Preto robíme dôkladný výber a partnerov si vyberáme iba z tých najlepších a najprestížnejších finančných inštitúcií. Hovoríme tomu stratégia Premium Select. Zaručíme vám tak, že od nás dostanete do rúk iba prvotriedne riešenia.

Viac

 

Sme odborníkmi v danej oblasti

Svoju prácu robíme dobre. Vďaka tomu sme náš obchodný model dokázali preniesť do mnohých európskych krajín. Z našich skúseností profitujete v prvom rade vy, naši klienti. Po všetkých tých rokoch totiž veľmi presne vieme, ako vám môžeme čo najefektívnejšie pomôcť.