OVB Slovensko

Pomáhame klientom splniť si ciele a túžby.

Pomôžeme vám komplexne a individuálne

Financie a zabezpečenie sú v našom živote dôležité témy, ktoré ovplyvňujú naše rozhodovanie - či sa nám to páči alebo nie. Napriek tomu má v nich prehľad len veľmi málo ľudí. Trh je veľmi zložitý, existuje mnoho produktov a ešte viac možností. O to dôležitejšie je mať pri sebe odborníka, ktorý vám pomôže urobiť tie správne rozhodnutia. Na to máte nás, OVB Allfinanz Slovensko.

1 200 000

viac ako 1 200 000 klientov

3 600

viac ako 3.600 finančných sprostredkovateľov

16

pôsobí v 16 krajinách Európy

30

viac ako 30 produktových partnerov

Najlepšie finančné služby sú založené na skúsenostiach a kompetentnosti

V OVB Allfinanz Slovensko pracujú len angažovaní a vysoko kvalifikovaní finanční sprostredkovatelia, ktorí vám radi pomôžu nájsť to najlepšie riešenie pre vás a presne vedia, čo robiť. Každé komplexné finančné sprostredkovanie prebieha systematicky v troch stupňoch. Klienti a finanční sprostredkovatelia tak spolu jednoducho a transparentne nájdu najlepšie riešenie. Finančné produkty, ktoré pri tom odporúčajú, sú starostlivo vybrané a spĺňajú vysoké štandardy kvality. OVB Allfinanz Slovensko spolupracuje s renomovanými finančnými inštitúciami.

Čo rozumieme pod „systematickým sprostredkovaním"

Počas úvodného rozhovoru naši finanční sprostredkovatelia venujú dostatok času na bližšie spoznanie vás, vašich potrieb a cieľov. Pritom si zanalyzujeme vašu aktuálnu finančnú situáciu, prejdeme si plány do budúcnosti a prediskutujeme vaše požiadavky, potreby a ciele.

Pri ďalšej konzultácii vám potom predstavíme vhodné finančné riešenia, ktoré sú šité na mieru vašim individuálnym požiadavkám, potrebám a cieľom. Vyberáme iba vysoko kvalitné produkty našich renomovaných partnerov.

Po návrhu finančného plánu nasleduje ďalší stupeň komplexného finančného sprostredkovania – starostlivosť. Súčasťou starostlivosti o klienta sú aj pravidelné servisné stretnutia, ktoré slúžia na to, aby sme mohli vaše finančné plány prispôsobovať vašim konkrétnym životným situáciám. Jednoducho nám poviete, čo máte v živote nové a naši finanční sprostredkovatelia vám predložia prispôsobený finančný plán zohľadňujúci zmeny vo vašich potrebách a životných situáciách.

Naši silní produktoví partneri

Poskytovateľov finančných produktov a služieb je na trhu veľa. Preto robíme dôkladný výber a partnerov si vyberáme iba z tých najlepších a najprestížnejších finančných inštitúcií. Hovoríme tomu stratégia Premium Select. Zaručíme vám tak, že od nás dostanete do rúk iba prvotriedne riešenia.

Viac

 

Sme odborníkmi v danej oblasti

Svoju prácu robíme dobre. Vďaka tomu sme náš obchodný model dokázali preniesť do mnohých európskych krajín. Z našich skúseností profitujete v prvom rade vy, naši klienti. Po všetkých tých rokoch totiž veľmi presne vieme, ako vám môžeme čo najefektívnejšie pomôcť.