Dokonalé hospodárenie

Ostávajú vám mesačne na účte peniaze? Aj z malých súm si pravidelným sporením môžete vytvoriť finančnú rezervu.

Sporenie je riešenie budúcnosti

V každodennom živote sa dá ušetriť na mnohých miestach a na inom, zmysluplnejšom mieste sa dá zas investovať.

Téma optimalizácie rozpočtu vyzerá neprehľadne, dá sa však realizovať ľahšie než si myslíte. Malé opatrenia prinášajú dlhodobé výhody a zvyšujú spokojnosť.

Pripravíme pre vás finančný plán a pomôžeme nájsť vhodné riešenie pri výbere produktu na sporenie.

Stavebné sporenie

Rastie záujem o produkty v stavebných sporiteľniach, najmä v spojení s úverovaním.

Aké sú aktuálne podmienky pre udelenie štátnej prémie na stavebnom sporení? Poskytujú stavebné sporiteľne zvýhodnené akciové sporiace programy? Potrebujete sa zorientovať vo výhodách a nevýhodách stavebného sporenia?

 

Naši klienti sú v centre záujmu

Vnímame a rešpektujeme originalitu snov, cieľov a očakávaní našich klientov.

Každý klient je pre nás rovnako dôležitý, preto cítime zodpovednosť za jeho spokojnosť počas celého obdobia spolupráce s nami.

Profesionalita, kvalita, systematickosť a ľudskosť sú oblasti, v ktorých si chceme aj naďalej získavať dôveru našich klientov.

Ďalšie informácie

 

Potrebujete riešenie pre dofinancovanie vašich potrieb súvisiacich s bývaním alebo riešite rekonštrukciu? Chýbajú vám vlastné zdroje?

Radi zodpovieme na všetky vaše otázky a pomôžeme nájsť vhodné riešenie pri výbere produktov na sporenie, ako aj riešenie financovania vašich potrieb.

Stavebné sporiteľne ponúkajú rôzne akciové sporiace programy. Možnosť vybrať si sporenie podľa preferovanej výšky a frekvencie vkladu. Neváhajte kontaktovať finančného sprostredkovateľa OVB. Vďaka stavebnému sporeniu budete mať k dispozícii finančné prostriedky na kúpu nového bývania alebo na rekonštrukciu.

Bez kompromisov vyťažiť to najlepšie

Aj tie najmenšie zásahy môžu zabezpečiť, že svoje peniaze nebudete vyhadzovať zbytočne, ale budete ich môcť čo najlepšie investovať, a to do seba a svojich vlastných prianí. A nemusíte sa pri tom predierať džungľou najrôznejších ponúk, ale môžete stavať na podpore vášho osobného finančného sprostredkovateľa.