Nájdite si svojho finančného sprostredkovateľa OVB

Radi vám odpovieme na všetky otázky ohľadom financií, zabezpečenia a poistenia.

Kto je finančný sprostredkovateľ?

Kto chce byť dobre finančne zabezpečený, mal by zo svojej výplaty pravidelne získavať doslova “čo najviac”. Inak povedané, každý z nás potrebuje spravovať svoje osobné financie od správne nastavených úverov a poistení až po sporenie a pravidelné investovanie. To všetko si vyžaduje množstvo času a skúseností, na čo má málokto z nás popri práci, rodine a koníčkoch čas. Najlepším riešením je prenechať všetko finančnému sprostredkovateľovi, ktorý vám pomôže a odborne poradí.

Čo pre vás vie finančný sprostredkovateľ prakticky urobiť? Jeho úlohou je v prvom kroku pozrieť sa na vaše príjmy a výdavky, existujúce poistenia a úvery a poradiť vám, kde ušetriť a ako zmeniť ich nastavenie. Výsledkom jeho práce je finančný plán, ktorý rieši ochranu vášho zdravia a života a zároveň tvorbu a ochranu majetku cez pravidelné investovanie a sporenie. 

Finančný sprostredkovateľ je odborník, ktorý má prehľad o množstve finančných produktov v ponuke bánk, poisťovní a správcovských spoločností, a ktorý vám na mieru dokáže pripraviť plán, ako zo svojich príjmov dostanete maximum. 

Jeho rola však nekončí nastavením finančného plánu. Je vaším osobným odborníkom pre financie, ktorý sa stará o servis zmlúv a ich úpravu, ak je to potrebné, a zároveň vám vie pomôcť riešiť poistné udalosti a poskytnúť ďalšiu odbornú pomoc v oblasti financií.

Každý finančný sprostredkovateľ pôsobí na základe povinností stanovených zákonom č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve. Na činnosť finančného sprostredkovateľa tiež dohliada Národná banka Slovenska. Bez jej povolenia túto činnosť nemôže vykonávať.

Váš finančný partner so srdcom a rozumom

V OVB Allfinanz Slovensko pracujú profesionáli, ktorí sú pripravení nájsť tie správne riešenia pre vašu finančnú pohodu. Každý finančný sprostredkovateľ v OVB Allfinanz Slovensko sa snaží pochopiť vaše potreby, odpovedať na otázky a prísť s užitočnými a zmysluplnými odporúčaniami. Milujeme svoju prácu a robíme ju s nadšením. 

Ako ukazujú naše výsledky, kombinácia odbornosti a vzájomnej empatie prináša našim klientom najlepšie výsledky. Našich klientov spravidla sprevádzame každou fázou života, a oni nám zostávajú verní mnoho rokov. Každý takýto vzťah je pre nás výnimočný.

Nájdite si finančného sprostredkovateľa OVB vo vašom okolí