Naše služby finančného sprostredkovania

Pri našich službách finančného sprostredkovania nenechávame nič na náhodu. Vďaka systematickosti a empatii sa vždy dopracujeme k najlepšiemu výsledku.

Človek miesto stroja – výhody osobného finančného sprostredkovania

Samozrejme, že je tu všeobecná predstava poskytovať finančné služby prostredníctvom počítača. Ale to nechceme. Pretože s bitmi a bajtmi síce môžeme analyzovať čísla a prepočítavať pravdepodobnosti, ale nepochopíme, čo cítite, po čom túžite a o čom snívate.

A pokiaľ ide o vašu finančnú budúcnosť, neexistuje žiadna alternatíva k osobnému poskytovaniu služieb finančného sprostredkovania. Naši finanční sprostredkovatelia sú vám stále k dispozícii, sú nápomocní v živote a pri hľadaní aj nachádzaní riešení. Či už vo vašej obľúbenej kaviarni, u vás doma alebo v kancelárii OVB.

Pomáhame systematicky

Pri úvodnom rozhovore sa naši finanční sprostredkovatelia snažia dostatočne spoznať požiadavky a potreby svojich klientov. Aká je ich finančná situácia? Majú už nejaké plány do budúcnosti? Aké sú ich túžby a ciele? Následne pri rozhovore vysvetľujú a prezentujú vhodné finančné riešenie, ktoré je šité na mieru individuálnym potrebám každého klienta. Vyberajú na to iba produkty spoľahlivých a finančne silných partnerov.

Naše služby sú trvalo udržateľné. Na priebežné prispôsobovanie finančného plánovania našich klientov ich aktuálnym životným okolnostiam slúžia naše pravidelné servisné rozhovory.

 

Nájdite si svojho sprostredkovateľa!

Podporujeme vás pri uskutočňovaní vašich snov – s poriadnou dávkou vášne a empatie. Naši poradcovia sú tu pre vás vždy a všade: Vôbec nezáleží na tom, či v jednej z našich kancelárií OVB, u vás doma alebo vo vašej obľúbenej kaviarni. Vaše požiadavky v oblasti financií, poistenia a zabezpečenia sú u nás vždy na prvom mieste.