Naše služby finančného sprostredkovania

Pri našich službách finančného sprostredkovania nenechávame nič na náhodu. Vďaka systematickosti a empatii sa vždy dopracujeme k najlepšiemu výsledku.

Človek miesto stroja – výhody osobného finančného sprostredkovania

Možno ste sa stretli na internete s možnosťou "vyklikať" si poistenie či hypotéku. Náš prístup je však iný. Webová kalkulačka vám síce vypočíta cenu, ale nikdy nedokáže pochopiť, čo cítite, po čom túžite a o čom snívate. Ak si chcete naplánovať svoju finančnú budúcnosť, nič nedokáže nahradiť osobné stretnutie a návrh riešenia pre vaše rodinné financie od finančného sprostredkovateľa. Naši finanční sprostredkovatelia sú neustále pripravení pomôcť vám v každej životnej situácii a nájsť to správne riešenie. Radi sa s vami stretneme či už vo vašej obľúbenej kaviarni, u vás doma alebo v kancelárii OVB Allfinanz Slovensko. 

Pomáhame systematicky

Pri úvodnom stretnutí sa finančný sprostredkovateľ OVB Allfinanz Slovensko snaží dostatočne spoznať vaše požiadavky a potreby. Aká je vaša finančná situácia? Či už máte nejaké plány do budúcnosti? Aké sú vaše ciele a po čom túžite? Následne vám pri rozhovore vysvetlí a predstaví finančné riešenie šité na mieru individuálnym potrebám. Takzvaný finančný plán v OVB Allfinanz Slovensko skladáme výlučne z produktov našich spoľahlivých a finančne silných partnerov. 

Naše služby sú trvalo udržateľné. To znamená, že počas pravidelných servisných rozhovorov priebežne prispôsobujeme finančný plán vašej akutálnej životnej situácii a potrebám. 

Nájdite si svojho sprostredkovateľa!

Podporujeme vás pri uskutočňovaní vašich snov – s poriadnou dávkou vášne a empatie. Naši poradcovia sú tu pre vás vždy a všade: Vôbec nezáleží na tom, či v jednej z našich kancelárií OVB, u vás doma alebo vo vašej obľúbenej kaviarni. Vaše požiadavky v oblasti financií, poistenia a zabezpečenia sú u nás vždy na prvom mieste.