Staň sa finančným poradom OVB
Začnite svoju kariéru s nami

Staňte sa finančným sprostredkovateľom OVB

Ako finančný sprostredkovateľ OVB sa môžete tešiť na flexibilný pracovný deň, odmeňovanie podľa výkonu a možnosti neustáleho rozvoja. Pridajte sa k nášmu tímu a spolupracujte s viac ako 5 000 finančnými poradcami OVB v celej Európe. 

Naše služby finančného sprostredkovania pre klientov

Spokojný pár s finančným poradcom OVB
Zamilovaný pár na záhradnej párty

Prečo sa stať finančným sprostredkovateľom OVB?

  • Ste podnikateľom v rámci spoločnosti a zároveň si užívate výhody samostatnej zárobkovej činnosti.
  • Váš tím vám vždy pomôže a poradí.
  • O administratívu a koordináciu sa starajú pracovníci Centrály
  • Starostlivo vybraní produktoví partneri vám umožňujú ponúknuť klientom vždy optimálne produktové riešenie.
Mladý pár s finančným poradcom OVB pri stole

Finančný sprostredkovateľ - náplň práce

V OVB si sami určujete, ako bude vyzerať váš pracovný deň. Môžete sa slobodne rozhodnúť, kedy a ako dlho budete pracovať a s akými úlohami strávite svoj deň. Medzi stretnutiami s klientmi, vývojom riešení v tíme a pravidelnými ďalšími školeniami a podujatiami je dostatok času na dobrú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.

Spokojný finančný poradca OVB za stolom

Príbehy našich úspešných finančných sprostredkovateľov

Aké je to vlastne robiť kariéru finančného sprostredkovateľa? Prinášame úspešné príbehy finančných sprostredkovateľov OVB. Čo to znamená pracovať pre medzinárodnú finančnú korporáciu? Aké hodnoty sú pre nás dôležité a čím je naša práca taká výnimočná? Tu môžete zistiť, aké to je byť súčasťou tímu OVB.

Finanční poradcovia OVB si vymieňajú skúsenosti
Finančný poradca OVB jedná s klientami

Sebaodhodlanie, nezávislosť a flexibilita sú jadrom každodennej práce OVB ako sprostredkovateľa. 

Viaceré hlavy vedia viac ako jeden človek. Preto za každým finančným sprostredkovateľom OVB stojí lokálny tím. Sme pevne presvedčení, že optimálne pracovné výsledky dosiahnete len v úzkej spolupráci s kolegami.

Žiadni uchádzači o prácu nie sú rovnakí. Môžete s nami začať po maturite alebo štúdiu ako zmena kariéry, po rodičovskej dovolenke, alebo ako finančný profesionál. Každý má u nás rovnaké možnosti.

Jednotvárne pracovné dni u nás budete hľadať márne. Potreby a predstavy každého klienta sú veľmi individuálne a vyžadujú si od vás nové riešenia. To znamená, že ako finančný sprostredkovateľ máte množstvo zaujímavých úloh. 

Ako sprostredkovateľ OVB ste partnerom na strane svojich klientov, pomáhate im robiť správne finančné rozhodnutia a dosahovať ich osobné ciele a priania. V konečnom dôsledku nevytvárate nič menšie ako spokojnosť.

Pracovné príležitosti ako finančný sprostredkovateľ OVB

Aby ste sa stali finančným sprostredkovateľom v OVB, nemusíte zapadať do určitého vzorca. Hľadáme osobnosti  s neobrusenými hranami, s ktorými môžeme ďalej pracovať. Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako začať kariéru u nás.

  • Vstup bez vysokej školy.
  • Začať s vysokoškolským vzdelaním.
  • Opätovný vstup po prestávke v práci.
  • Vstup bez finančného zázemia.
  • Začínať ako finančný profesionál.
Muž zvažuje prihlášku v OVB

Máte predpoklady stať sa finančným sprostredkovateľom OVB?

Ak chcete začať u nás ako finančný sprostredkovateľ, mali by ste mať určité osobnostné kvality. Schopnosť pracovať v tíme, silné komunikačné schopnosti a zdravá dávka ambícií sú dobré základné schopnosti. 

Dvaja finanční poradcovia OVB na schodoch

Váš kariérny postup, ako finančný sprostredkovateľ OVB

S nami nezažijete stagnovanie. U nás každý finančný sprostredkovateľ začína kvalitným školením a následne prejde kvalifikovaným a viac úrovňovým kariérnym plánom, ktorý umožňuje neustále napredovanie. S každou fázou kariéry sa budete rozvíjať v oblasti odbornosti, zodpovednosti, platu a zodpovednosti za riadenie. Len váš osobný záväzok určuje, ako rýchlo napredujete.

Finančný poradca OVB s uchádzačom