Naše riešenia

Život je plný prekvapení a často prebieha inak, než ste plánovali. OVB je tu pre vás, aby ste napriek všetkému mohli hľadieť do budúcnosti s pokojom.

Pre bezstarostnú budúcnosť

Naším prvoradým cieľom je spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sme vám prinášali také produktové riešenia, ktoré budú rešpektovať vaše individuálne potreby. Je prirodzené, že v každej etape života môžeme snívať o rôznych veciach. Či už je to téma prvého bývania, zabezpečenia seba a svojej rodiny, ochrana majetku, sporenie alebo príprava na dôchodok. Sme pripravení pomôcť vám zorientovať sa v ponuke finančných produktov na trhu tak, aby bola cesta k naplneniu vašich finančných cieľov úspešná.

Bývanie

Vaša cesta k novému bývaniu môže byť vďaka nám jednoduchšia.

Odchod z domu a vytúžené prvé bývanie bez rodičov?

Alebo rozšírenie rodiny a potreba bývať vo väčšom?

Alebo túžba po rodinnom dome na vidieku?

Nech sú vaše sny o bývaní akékoľvek– s nami sa budú plniť ľahšie.

Zabezpečenie rodiny a majetku

Život prináša rôzne situácie, ktoré môžu ohroziť finančnú stabilitu vašej rodiny.

Vďaka kvalitným produktovým riešeniam našich kooperačných partnerov vieme dopady na rodinné financie výrazne zmierniť.

Dôchodok

Súčasťou profesionálneho finančného plánovania je aj príprava našich klientov na dôstojný život v dôchodkovom veku. V optimálnej príprave financií na dôchodok je potrebné zohľadniť mnoho dôležitých faktorov.

Sme pripravení pre vás nájsť optimálny spôsob tvorby dôchodkových aktív – bez ohľadu na váš vek.

Sporenie

Ostávajú vám mesačne na účte peniaze? Aj z malých súm si pravidelným sporením môžete vytvoriť finančnú rezervu.

Vďaka sporeniu máte k dispozícii finančné prostriedky, ktoré môžete použiť akokoľvek potrebujete, napríklad na kúpu auta, chaty či rekonštrukciu domácnosti.

Pripravíme pre vás finančný plán a pomôžeme nájsť vhodné riešenie pri výbere produktu na sporenie.

Poistenie pre podnikateľov

Vplyv klimatických zmien je zjavný. Časté povodne spôsobené lokálnymi búrkami,  výpadky elektriny spôsobené bleskom či poškodenie strojov následkom prepätia.

Okrem bývania sa tieto udalosti dotýkajú aj podnikania. Jednou z možností, ako zabezpečiť svoje podnikanie, je aj poistenie majetku a prerušenia prevádzky.

Druhou možnosťou, ako zabezpečiť pohodové podnikanie, je pokryť v rámci poistenia zodpovednosti nároky poškodených vznesené voči firme.

Investovanie

Investovanie dnes patrí medzi najžiadanejšie služby zo strany našich klientov. Uvedomujú si, že bankové vklady v súčasnosti negenerujú žiadané zhodnotenie a nie sú schopné klientom reálne uchovať hodnotu ich majetku, ktorý je ohrozovaný rastom cenovej hladiny (infláciou).

Práve v OVB Allfinanz Slovensko a.s. vám radi pomôžeme, na základe vašich cieľov a potrieb, pripraviť finančný plán presne na mieru, či už pre jednorazové alebo pravidelné investície.

Naši klienti sú v centre záujmu

Vnímame a rešpektujeme originalitu snov, cieľov a očakávaní našich klientov.

Každý klient je pre nás rovnako dôležitý, preto cítime zodpovednosť za jeho spokojnosť počas celého obdobia spolupráce s nami.

Profesionalita, kvalita, systematickosť a ľudskosť sú oblasti, v ktorých si chceme aj naďalej získavať dôveru našich klientov.

Ďalšie informácie