Definovať a splniť si svoje túžby krok za krokom

Namiesto sledovania, ako vám peniaze utekajú, môžete so správnym plánom investovať do vecí, ktoré vám robia radosť, a to každý deň.

Investovanie

Investovanie dnes patrí medzi najžiadanejšie služby zo strany našich klientov. Uvedomujú si, že bankové vklady v súčasnosti negenerujú žiadané zhodnotenie a nie sú schopné klientom reálne uchovať hodnotu ich majetku, ktorý je ohrozovaný rastom cenovej hladiny (infláciou).

Práve v OVB Allfinanz Slovensko vám radi pomôžeme, na základe vašich cieľov a potrieb, pripraviť finančný plán presne na mieru, či už pre jednorazové alebo pravidelné investovanie. 

Naši klienti sú v centre záujmu

Vnímame a rešpektujeme originalitu snov, cieľov a očakávaní našich klientov.

Každý klient je pre nás rovnako dôležitý, preto cítime zodpovednosť za jeho spokojnosť počas celého obdobia spolupráce s nami.

Profesionalita, kvalita, systematickosť a ľudskosť sú oblasti, v ktorých si chceme aj naďalej získavať dôveru našich klientov.

Ďalšie informácie

 

O vaše financie sa starajú profesionálne správcovské spoločnosti, ktoré patria k stabilným a silným partnerom OVB Allfinanz Slovensko. Zároveň pre vás pripravujeme aj rozšírenie produktov a služieb o ďalšie možnosti na finančnom trhu. 

Využiť môžete: 

  • Fondy a portfóliá renomovaných správcovských spoločností
  • Komplexné riešenia pre vytvorenie dlhodobej rezervy alebo dôchodku
  • Flexibilitu pri investovaní vašich prostriedkov
  • Jednoduché a dostupné riešenia pre každého už od 20 €
  • Exkluzívne produkty výlučne v distribúcii OVB Allfinanz Slovensko

Výber našich partnerov a produktov prechádza niekoľkými hodnotiacimi kritériami, a preto máme istotu, že naša spolupráca prináša pre klienta kvalitné riešenie. 

Spoločne sa snažíme posúvať našich klientov o kúsok bližšie k ich osobnej spokojnosti.

Poskytujeme poradenstvo so systémom

Neodkladajte svoje rozhodnutie na neskôr a presvedčte sa o výhodách investovania prostredníctvomOVB Allfinanz Slovensko a.s..