Vitajte v OVB Allfinanz Slovensko

Nie sme korporácia. Ak chcete začať pracovať ako finančný sprostredkovateľ, môžete ísť svojou vlastnou cestou ako podnikateľ. Aj preto hľadáme a podporujeme výrazné osobnosti.

Viac informácií

Naši klienti sú rôzni, a takí sú aj naši finanční sprostredkovatelia.

Dokonalý životopis pre nás nie je dôležitý. Naopak, zaujíma nás nielen to, ako ste na tom dnes, ale aj aký máte potenciál do budúcnosti. Aké sú vaše plány a ciele? Vďaka tomuto prístupu pomáhame ľuďom rásť a aj my sa ďalej rozvíjame. Nehľadáme stroje, ale ľudí so srdcom, zápalom a pozitívnym prístupom k životu. Hľadáme ľudí, ktorí chcú niečo dokázať, rovnako ako my.

Požiadavky pre začiatok spolupráce

Tomáš (19)

Tento rok som zmaturoval a som rád, že sa škola skončila. Teraz mám viac času na seba a na novú prácu.

Netušil som, že k OVB Allfinanz Slovensko sa môžem pripojiť už hneď po škole, keď ešte nemám väčšie pracovné skúsenosti a prax. Začal som sa učiť všetko o financiách, finančnom sprostredkovaní a práci s klientmi. Baví ma to. Zatiaľ je pre mňa všetko nové a zaujímavé. Práca v OVB Allfinanz Slovensko mi dáva veľa pre môj osobný rozvoj.

“Mám šancu uspieť v OVB Allfinanz Slovensko aj bez praxe?”

Nemusíte byť finančný profesionál, aby ste sa k nám mohli pridať.

Na našich školeniach sa naučíte všetko, čo budete potrebovať pre svoju prácu. Zaškolenie je pre nás veľmi dôležité.

Navyše od začiatku získate skúsenosti vo svojom tíme spolupracovníkov.

Príležitosť

Hľadáte sa a zaujímajú vás nové výzvy? Skúste využiť príležitosť a staňte sa OVB Allfinanz Slovensko a.s. finančným sprostredkovateľom.

Atraktívne druhé zamestnanie

Lujza (25)

Získala som titul v ekonomickej oblasti a už počas štúdia som zistila, že si svoju každodennú prácu neviem predstaviť bez priameho kontaktu s ľuďmi.

Pracujem ako finančná sprostredkovateľka a moje predstavy o práci sa v tomto povolaní stali realitou. Potrebujem v nej sociálne zručnosti a empatiu, a zároveň som stále verná svojmu odboru. Okrem toho mám veľa príležitostí a možností na vlastný rozvoj.

Som vhodný kandidát pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.?

Ak ste čerstvo absolvovali vysokú školu, môžeme vám ponúknuť optimálne prostredie, kde využijete vaše vedomosti v profesionálnom živote. S dostatočnými ambíciami môžete rýchlo stúpať po kariérnom rebríčku a dokonca viesť svoj vlastný tím.

Aké sú výhody práce v OVB Allfinanz Slovensko a.s.?

Zaujímavá každodenná práca a dobré príležitosti na rozvoj sú len dve z mnohých výhod práce, ktoré získate ako finančný sprostredkovateľ v spoločnosti OVB. Prečítajte si o nich viac.