Investujte do seba

Naštartujte novú kariéru v OVB a získajte finančnú voľnosť.

Výhody práce, ktoré ponúka OVB

Naši zákazníci sú rozmanití a každý z nich má vlastné ciele, sny a ambície. Preto takúto rôznorodosť podporujeme aj u našich finančných sprostredkovateľov. Veríme, že s nami dokážete naplniť svoje profesionálne ambície. Ak hľadáte prácu, ktorá vám dá flexibilitu a nezávislosť, kariéra OVB je pre vás skvelým riešením.

V OVB máte kariéru vo vlastných rukách

Viera (33)

Kým boli moje deti malé, pracovala som ako sprostredkovateľka len niekoľko hodín. Medzitým vyrástli, sú samostatnejšie a ja som sa rozhodla opäť si rozbehnúť svoju kariéru. Preto si dnes budujem vlastný tím, mám pred sebou väčšiu zodpovednosť aj výzvy, ale o to viac sa teším na budúcnosť.

Náš pohľad

Základom dennej rutiny sprostredkovateľa OVB sú sebapoznanie, nezávislosť a flexibilita. Práca v OVB kopíruje váš životný štýl a rytmus. Je len na vás, aký budete mať deň.

 

Môžem si prácu v OVB prispôsobiť podľa mojich požiadaviek?

Samozrejme, svoj pracovný deň si môžete naplánovať podľa seba.

Vy si určíte, kedy a koľko chcete pracovať, aby vám to najviac vyhovovalo.

Vaša angažovanosť určuje výšku vašej kompenzácie. Ak chcete, môžete zarobiť nadpriemerne.

Okrem toho môžete využiť príležitosť a vybudovať si svoj vlastný tím.

Ďakujem. Nemyslela som si, že práca s OVB môže byť taká flexibilná a rôznorodá.

V OVB ste súčasťou silného tímu

Romana (27)

Na začiatku som si nebola istá, či je finančný a poisťovací svet skutočne pre mňa. Teraz som však rada, že som túto výzvu prijala. V OVB sa cítim veľmi dobre. Komunikácia s klientmi je iba na mne a vždy ma poteší, keď vidím ich usmiate tváre. Ak si niečím nie som istá, napríklad v technických otázkach, vždy môžem rátať s podporou skúsenejších kolegov. Každý deň sa naučím niečo nové.

Náš pohľad

Niekoľko ľudí vie viac ako jedna osoba. Za každým sprostredkovateľom OVB stojí jeho miestny tím. Sme pevne presvedčení, že v spolupráci so svojimi kolegami dosiahnete optimálne výsledky. Zažívame ich každý deň.

 

Ako môžem byť dobrý finančný sprostredkovateľ, ak niečo neviem?

Nikto nevie všetko a je to v poriadku. Práve preto vidíme veľký zmysel v tímovej spolupráci.

Silní sprostredkovatelia tvoria silný tím, ktorý sa navzájom podporuje.

Hlavný líder stojí za vami a vaším tímom. Je oporou pre každodennú prácu a zaručuje, že dostanete všetku potrebnú podporu.

OVB je už 50 rokov úspešnou značkou vďaka svojim tímom.

To znie skvelo. Teraz sa cítim istejšie.

Chceli by ste pracovať v OVB?

Mám možnosť začať ako finančný sprostredkovateľ OVB aj počas štúdia? Prečítajte si viac o našich príležitostiach.

Viac informácií

Rovnaké príležitosti pre všetkých

Tomáš (32)

Začal som ako finančný sprostredkovateľ. Teraz som obchodný vedúci v OVB a som veľmi spokojný, pretože pravidlá sú veľmi jednoduché a jasné: ak veľa pracujete, veľa zarábate. Je to transparentné a vypočítateľné a povzbudzuje ma to k tomu, aby som pracoval čo najlepšie.

Náš pohľad

Žiadni dvaja z našich spolupracovníkov nie sú rovnakí. Môžete začať po absolvovaní štúdia, po materskej dovolenke, alebo jednoducho zmeníte prácu a stanete sa finančným profesionálom s nami. Každý má rovnaké príležitosti. Predpokladom pre váš úspech je nadšenie, ako aj to, že máte radi prácu s ľuďmi a chcete spĺňať naše vysoké štandardy kvality.

 

Čo potrebujem na to, aby som mohol spolupracovať s OVB?

Zatiaľ nemusíte byť finančným odborníkom - o vaše vzdelanie sa postaráme.

Neustála práca na sebe a svojej kariére v OVB vás privedie k úspechu.

Mal som trochu obavy, ale teraz si myslím, že to zvládnem.

Zaujímavá práca každý deň

Vlado (45)

Vo svojej práci finančného sprostredkovateľa som spokojný už 18 rokov. Monotónnosť a stereotyp nikdy neboli pre mňa. Práca s ľuďmi, či už s mojím tímom alebo s klientmi, je však každý deň jedinečná. Preto som vždy zvedavý na každý nový deň.

Náš pohľad

Každý zákazník je iný. Jeho potreby a nápady si vyžadujú od vás individuálny prístup aj riešenia. S nami ich zvládnete. Váš osobný rozvoj podporujeme na školeniach aj priamo v práci. Nikdy sa nekončiace vzdelávanie je základom našej práce.

 

Je práca finančného sprostredkovateľa správny výber, ak sa chcem ďalej rozvíjať?

Samozrejme. Neustále sa staráme o váš rozvoj a vzdelávanie. Podporujeme vás prostredníctvom školení a workshopov.

Navyše, pre našich spolupracovníkov v OVB nie je ani jeden deň rovnaký. Neustále sa učíte a svoje vedomosti môžete aj okamžite využiť.

Sme moderná spoločnosť a líder na trhu, preto je pre nás samozrejmé umožniť vám pracovať na technologicky najvyššej úrovni na trhu s vysokou mierou digitalizácie.

Naše štruktúrované vzdelávanie

Noví spolupracovníci v OVB sa vzdelávajú už od začiatku, aby svojim budúcim klientom poskytli čo najlepšie informácie. To je cieľ, na ktorého dosiahnutie máme nastavený systém zaujímavých školení. Chceli by ste sa dozvedieť viac o práci finančného sprostredkovateľa a možnostiach vzdelávania?

Naše vzdelávanie

Práca OVB má zmysel a cieľ

Klára (28)

Ako finančná expertka pomáham ľuďom v ich finančnom a životnom plánovaní, čo ich približuje k spokojnému každodennému životu. Iba vtedy, keď sú moji klienti spokojní, viem, že som odviedla dobrú prácu.

Náš pohľad

Ako spolupracovník OVB ste partnerom na strane svojich klientov. Pomáhate im pri rozhodovaní o správnych finančných rozhodnutiach a pri dosahovaní ich osobných cieľov a túžob. Výsledkom vašej práce má byť spokojný klient. Čo je lepším poslaním?

 

Je pre mňa dôležité, aby som vo svojej práci videla zmysel. Vie mi práca v OVB dať takýto pocit?

V dnešnej dobe je čoraz dôležitejšie, aby si ľudia plánovali svoju finančnú budúcnosť už od skorého veku. V džungli produktov a poskytovateľov sa potrebujete zorientovať a nájsť oporu. A to je presne to, čo poskytuje OVB.

Zabezpečíme, aby sa naši klienti mohli uvoľniť a neobávať sa o svoje financie.

Ak ste urobili dobrú prácu a máte pred sebou spokojného zákazníka, dosiahli ste svoj cieľ. A nás to teší.