Naše služby

Sme nablízku vždy, keď nás potrebujete.

Život sa nedá naplánovať, preto hľadáme flexibilné riešenia.

Chceme byť partnerom, ktorý vás bude osobne sprevádzať na ceste k vašim finančným cieľom. Ponúkame vám riešenie na mieru vašim potrebám. Počúvame vaše otázky, problémy a kritiku.

Najlepšie môžeme vašu situáciu a požiadavky pochopiť pri osobnom rozhovore. Vďaka nemu vám ponúkame tie najvhodnejšie varianty individuálnych riešení.

Tím OVB je vám vždy k dispozícii. Na tých najlepších riešeniach pracujú naši lokálni sprostredkovatelia, kolegovia z centrály, ako aj naši partneri.

Finančný sprostredkovateľ

Nájdete ho vo vašom okolí a stará sa o:

- Osobné finančné sprostredkovanie

- Presne prispôsobené stratégie

- Efektívne riešenia pre vaše ciele

- Dostupnosť služieb

Centrála spoločnosti

V Bratislave zabezpečuje:

- Manažment spoločnosti

- Všeobecné informácie

- Administrácia a logistika

- Technické riešenia

Nájdite finančného sprostredkovateľa vo svojom okolí

Keď máte svojho finančného sprostredkovateľa blízko v okolí, môže vám byť k dispozícii rýchlo a flexibilne. Nájdite toho svojho medzi našimi 3 600 profesionálmi pomocou online vyhľadávania finančných sprostredkovateľov. Najbližšiu kontaktnú osobu vyhľadáte podľa poštového smerovacieho čísla a môžete si dohodnúť osobné stretnutie.

Radi vás privítame na stretnutí v jednej z kancelárií OVB.    

Ak vám to viac vyhovuje, sprostredkovatelia sa s vami stretnú aj u vás doma.

Stretnutie si môžete dohodnúť aj na neutrálnom mieste, kde sa cítite dobre, napríklad v kaviarni.    

Nájdite si svojho osobného poradcu!

Podporujeme vás pri uskutočňovaní vašich snov – s poriadnou dávkou vášne a empatie. Naši poradcovia sú tu pre vás vždy a všade: Vôbec nezáleží na tom, či v jednej z našich kancelárií OVB, u vás doma alebo vo vašej obľúbenej kaviarni. Vaše požiadavky v oblasti financií, poistenia a zabezpečenia sú u nás vždy na prvom mieste.

Centrála v Bratislave

Za vaším finančným sprostredkovateľom stojí spoločnosť s medzinárodným zastúpením. Centrála sa okrem administratívy stará o vzdelávanie sprostredkovateľov a svedomitý výber našich prémiových partnerov a produktov. Vďaka tomu vám garantujeme prvotriedne ponuky, ktoré uspokoja aj vysoké nároky. Centrála je rovnako ako váš finančný sprostredkovateľ otvorená vašim otázkam a podnetom.  Je tu pre vás aj vtedy, ak sa neviete osobne spojiť so svojím sprostredkovateľom. Stačí nás kontaktovať e-mailom, telefonicky na našej zákazníckej linke, alebo cez naše sociálne siete.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás na našej zákazníckej linke.
+421 2 581 024 11/12

Osobné údaje

Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov na základe mnou udeleného súhlasu a za podmienok uvedených v Informácii o pravidlách ochrany osobných údajov, s ktorou som sa oboznámil. Ako dotknutá osoba som si vedomý/á svojich práv, s ktorými som sa riadne oboznámil/a. Zároveň beriem na vedomie, že odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním.